
D3714-V2 mSTX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V186
D3714-V2 je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o mSTX základní desku s CPU od AMD V1605B. Využití: casino gaming, medical displays
mini-STX, Ryzen V1605B
DDR4 2400,RadeonVega
4xDisplay,2xLAN,2xCOM
Fanless -10-50C
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 12-28V |
| Provozní teplota | -10~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 140 x 148mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | Mini STX |
| Power Input | DC Power Supply 12-28V |
| Processor | AMD V1605B Quad-Core 2.0/3.6 GHz (25W TDP) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x M.2 SSD Key-M (2280/2242/2230), 1x M.2 Key-E (2230 |
| LAN/USB/COM | 2x RJ45, 4x USB 3.1 Gen1 (1x Type-C), 2x USB 3.1 Gen2, 2x USB 2.0 (opt.), 2x COM (opt.) |
| Rozhraní | 1x SATA III 6Gb/s) |
| Rozměry | 140 x 148mm |
| Provozní teplota | -10-60 °C |
| Typ paměti | DDR4-2400 |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- AMD Ryzen™ Embedded V1605B Quad-Core 2.0GHz (base) / 3.6GHz (boost), 25W TDP (15W/12W)
Grafické rozhraní:
- AMD Radeon™ Vega Graphics @1.1GHz, 8x Compute units
- up to 4 displays
- 3x DPP V1.4 incl. DP++ support
- 1x HDMI V2.0b
- 1x embedded DP (eDP V1.3; supporting 4K resolutions)
- 1x Dual-Channel 24bit LVDS
Paměť:
- DDR4 2400 SDRAM
- 2x SO-DIMM socket, max 2x 16GB
Vlastnosti:
- Following max. display combinations are supported: 1x DPP + 1x HDMI + 1x LVDS + 1x eDP // 2x DPP + 1x HDMI + 1x LVDS // 2x DPP + 1x HDMI + 1x eDP // 3x DPP + 1x HDMI
- HD Audio onboard (Realtek ALC256)
- Dual GbE LAN onboard
- 1x RS232/422/485 (by header); 1x RS232 (by header)
- GPIO (by header)
- AMD integrated TPM V2.0 onboard
- Designed for fanless operation @ -10°C - 50°C (-10°C - 60°C with forced cooling)
- 3 level HW Watchdog onboard (BIOS POST/BIOS Boot/OS)
- External/Internal DC-In (DC Jack/4-Pin Micro-Fit) DC Input 12 V or 19-28 V, max. 5 A/65 W (external DC-In), max. 8 A/100 W (internal DC-In)
Využití:
- Casino Gaming, Průmyslové počítače, Displeje pro zdravotnické účely
Recommended accessories:

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.







