
D3723-R4 mITX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V202
D3723-R4 je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o mITX základní desku s CPU od AMD R2544. Využití: casino gaming, průmysové počítače
mini-ITX, Ryzen R2544
DDR4 3200,RadeonVega
4xDP, 4xCOM
WideTemp -10-60C
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, Mini PCIe |
| Vstupní napětí | DC 8-34V |
| Provozní teplota | -10~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | Mini ITX |
| Power Input | DC Power Supply 8-34V |
| Processor | AMD R2544 Quad-Core 3.35/3.7 GHz |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x Mini PCIe (Gen3, halfsize/fullsize), 1x PCIe x4 Gen3 |
| LAN/USB/COM | 2x RJ45, 4x USB 3.1 Gen1 (2x by header), 2x USB 3.1 Gen2, 2x USB 2.0 (by header), 4x COM (2x by header) |
| Rozhraní | 2x SATA III 6Gb/s, 1x M.2 SSD Key-M (2280/2242/2230), 1x M.2 Key-B (2242/3052/2260/2280) |
| Rozměry | 170 x 170mm |
| Provozní teplota | -10-60 °C |
| Typ paměti | DDR4-3200 |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- AMD Ryzen™ Embedded R2544 Quad-Core 3.35/3.7 GHz (Supported TDP Limits: 54 / 45 / 35W)
Grafické rozhraní:
- AMD Radeon™ Vega Graphics @1.3GHz, 8x Compute units
- up to 4 displays
- 4x DP V1.4
- 1x embedded DP (eDP V1.3; supporting 4K resolutions)
- 1x Dual-Channel 24bit LVDS
Paměť:
- DDR4 3200 SDRAM
- 2x SO-DIMM socket, max 2x 16GB
Vlastnosti:
- Following max. display combinations are supported: 2x DPP + 1x LVDS + 1x eDP, 3x DPP + 1x LVDS or eDP, 4x DPP
- HD Audio onboard (Realtek ALC256)
- Dual GbE LAN onboard - Intel® i210 & Realtek RTL8111H with 10/100/1000 MBit/s
- 1x RS232/422/485; 3x RS232 (2x by header)
- GPIO (by header)
- AMD integrated TPM V2.0 onboard & socket for optional TPM Module
- Designed for 24/7 fanless operation (max 15W TDP)
- 3 level HW Watchdog onboard (BIOS POST/BIOS Boot/OS)
- WideRange internal/external DC Input (8 V - 34 V)
Využití:
- Displeje pro zdravotnická zařízení, Casino Gaming, Průmyslové počítače

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.






