
EMKO EM-4U-K3851
Katalogové číslo: EM-4U-K3851
EM-4U-K3851 je 19" 4U průmyslový RACK PC vyrobený v České republice. Tato 4U je postavená na průmyslové ATX desce Kontron K3851. Ideální do průmyslového prostředí.
Intel R680E, ATX
CE Certifikát s 850W/1200W
Intel 12/13/14th gen. CPU
4xDP, up to 4xCOM
Parametry produktu
| Výrobce | EMKO |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | ATX 8pin, ATX 24pin |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Market | Industrial |
| Form Factor | micro ATX / ATX |
| Power Input | ATX (Multirail) plus 8-pin socket (12V for CPU) |
| Processor | Intel® Core™ i9 / i7 / i5 / i3 (12/13/14th gen.) / Pentium® / Celeron® processor series |
| LAN/USB/COM | 3x RJ-45, 2x USB 3.2 Gen2, 1x USB 3.2 Gen2 (Type-C), 6x USB 3.2 Gen1 (2 by header), 2x USB 2.0 (by header) 1x USB 3.2 Gen2 (Stick), 1x USB 2.0 (Stick), 2x COM (1x opt.) |
| Rozhraní | 4x SATA III 6Gb/s, 2x M.2 M-Key 2230/42/80 (PCIe NVME), 1x M.2 E-Key 2230 (WLAN + Bluetooth) |
| Provozní teplota | 0 ~ 60°C |
| Typ paměti | 4x U-DIMM slot, 4800MHz |
| DDR | DDR5 |
Základní deska:
- Kontron K3851-R, ATX, 24/7 Industrial series (Designed and produced by Kontron)
Procesor:
- Intel® 12/13/14th generation Core i3 / i5 / i7 / i9 Processors
- Intel® Pentium® / Intel® Celeron® processor series
- Socket LGA1700
- max TDP 125W
Paměť:
- DDR5 4800MHz
-
4x slot U-DIMM, max. 128GB, ECC support
Vlastnosti:
- Podpora až 4 monitorů - 4x DisplayPort v1.4a rozlišení až 8K
- Podpora Intel AMT / TTC
- 4x SATA III včetně RAID 0/1/5/10
- PCIe slot: PCI Express® x16 (Gen5 @ CPU, Gen4 @ PCH), PCIe x8: 1x 4 lanes, Gen4 ("open slot")/1x 4 lanes, Gen3 ("closed slot") PCIe x1: 2x Gen3 ("open slots") PCI: 1x 32Bit slot
- 19" šasi 4U z hliníku, možnost vlastního loga (UV potisk nebo laser), možnost postranních lyžin a designového předního panelu
- cTDP – jednoduché a flexibilní omezení TDP na procesoru
- BIOS-POST/-Boot & OS – HW Watchdog onboard
- ATX (Multirail) a 8-pin socket (12 V pro procesor)
- Rozměry: 449(L)x482(W)x177mm(H) s madly / 426(L)x482(W)x177mm(H) - bez madel

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.



