
EMKO EM-RACK-1.6U
Katalogové číslo: EM-RACK-1.6U_fanless
EM-RACK-1.6U je 19" industriální RACK PC vyrobený v České republice. Tato rack skříň je postavená na základní desce Kontron D3633-S.
Intel Q370, mini-ITX
Intel 8/9th gen. CPU
2xDP,DVI,2xCOM
Fanless 0~50°C
Parametry produktu
| Výrobce | EMKO |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort, DVI-D |
| SATA | 1x, 2x, 3x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, Mini PCIe |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Provozní teplota | 0~50℃ |
| Rozměry (D x Š x V) | 451 x 71 x 250mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | Mini-ITX |
| Power Input | DC 12V |
| Processor | Intel® Core™ i9 / i7 / i5 / i3 (8/9th gen.) / Pentium® / Celeron® processor series |
| LAN/USB/COM | 2x RJ45, 4x USB 3.1 Gen1 (2x optional), 2x USB 3.1 Gen2, 6x USB 2.0 (2x opt.), 2x COM (1x opt.), 2x PS/2 |
| Rozhraní | 4x SATA III 6Gb/s, 1x M.2 2280/2260/2242 (PCIe NVME) |
| Rozměry | 451 x 71 x 250mm |
| Provozní teplota | Fanless 0 ~ 50°C |
| Typ paměti | DDR4-2666 |
| DDR | 2x SO-DIMM |
Mainboard:
- Kontron D3633-S, mini-ITX, 24/7 Industrial series (Designed by Fujitsu)
Procesor:
- Intel® 8th & 9th generation Core i3 / i5 / i7 / i9 Processors
- Intel® Pentium® / Intel® Celeron® processor series
- Socket LGA1151
- TDP 35W
Paměť:
- DDR4 2666MHz
-
2x slot SO-DIMM, max. 64GB
Vlastnosti:
- Podpora tří monitorů - 2x DisplayPort v1.2, 1x DVI-D
- Podpora Intel AMT 12.0 / vPro
- 4x SATA III včetně RAID 0/1/5/10
- PCIe slot: rozšiřující karta 1x PCIe x16 nebo 2x PCIe x8 (volitelně)
- Externí pozice: 1× 2.5" vyměnitelný šuplík
- Interní pozice: 1× 3.5" + 1x 2.5" nebo 2× 2.5"
- 19" šasi 1.6U z hliníku, žebrované chladící ALU bloky po stranách, možnost vlastního loga (potisk nebo laser), rozměry 451 × 71 × 250mm
- Rozsah pracovních teplot: 0~50°C s pasivním chladičem na CPU a 3x heat pipe na žebra šasi
- Krytí IP50
- Přídavné vnitřní chlazení: 1ks 40×40×10 mm (volitelné), Phoenix konektor pro přídavný externí ventilátor (volitelné)
- Externí vstup DC 12V

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.



