
EMKO EM-TOUCH-S24
Katalogové číslo: EM-TOUCH-S24
EM-TOUCH-S24
24" FHD Touch panel
Intel Gemini Lake SoC
Wide temp 0~50°C
Fanless
Parametry produktu
| Výrobce | EMKO |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 8-24V |
| Provozní teplota | 0~50℃ |
| Rozměry (D x Š x V) | 583 x 351 x 66mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | Mini-STX |
| Power Input | AC 90-264V / DC 8-24V option |
| Processor | Intel® Celeron J4005 (DC @2.7GHz) / Celeron J4105 (QC @2.5GHz) / Pentium J5005 (QC @2.8GHz) |
| LAN/USB/COM | 2x RJ45, 4x USB 2.0, 2x USB 3.1 Gen1 optional, 2x COM optional |
| Rozhraní | 2x SATA III 6Gb/s, 1x M.2 2242 / 2260 / 2280 (SATA / PCIe), 1x M.2 2230 |
| Rozměry | 583 × 351 × 66mm |
| Provozní teplota | 0 ~ +50°C |
| Typ paměti | DDR4-2400 |
| DDR | SO-DIMM |
LCD panel:
- 24" TFT-LCD, Full HD 1920 x 1080, Anti-Glare
- svítivost 250 cd/m2
- kontrast 1000:1
- pozorovací úhel 178°
- rozměr aktivní plochy 531 x 299mm
- DOTYKOVÉ SKLO (volitelné) - kapacitní technologie (prst / pero), multitouch kompatibilita s Windows, Linux
Mainboard:
- Kontron D3544-Sx, mini-STX, 24/7 industrial series (designed by Fujitsu)
Procesor:
- Intel® Celeron J4005 (DC @2.7GHz) / Celeron J4105 (QC @2.5GHz) / Pentium J5005 (QC @2.8GHz)
- integrovaná grafika Intel® UHD Graphics 600 / 605
- TDP 10W
Paměť:
- DDR4 2400MHz
-
1x slot SO-DIMM, max. 16GB
Vlastnosti:
- 2x COM (RS-232/422/485) volitelně
- 2x video výstup DisplayPort
- Šasi z frézovaného hliníku s odolnou povrchovou úpravou s možností vlastního výběru kombinace barev
- Rozměry 583 × 351 × 66mm, váha TBD
- Široký rozsah pracovních teplot 0~50°C
- Navrženo pro provoz 24/7
- Stupeň krytí IP20 (možnost i v provedení IP50 s pracovní teplotou 0~40°C), čelní panel s krytím IP65 (TBD)
- možnosti montáže - Vesa / Wall

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.



