
EMKO S511
Katalogové číslo: Smartcase_S511
Smartcase S511 ie malý průmyslový počítač se základní deskou Kontron D3714-V/R nebo D3724-R.
Kompaktní design
36 x 147 x 165 mm
USB na předním i zadním čele
Horizontální i Vertikální použití
VESA zavěšení
Parametry produktu
| Výrobce | EMKO |
|---|---|
| Video výstup | HDMI, DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E, Mini PCIe |
| Vstupní napětí | DC 8-36V |
| Provozní teplota | -10°C~70°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 36 x 147 x 165 mm |
| Market | Digital Signage |
| Form Factor | Mini-ITX |
| Power Input | DC 8-36V |
| Processor | AMD Embedded V1000/R1000/R2000 Series SoC Platform for AMD FP5 SoC Processor |
| LAN/USB/COM | 2x RJ45, 4x USB 3.1 Gen1, 2x USB 3.1 Gen2, 4x COM (2x option) |
| Rozhraní | 2x SATA III 6Gb/s, 1x M.2 SSD (Key-M: 2230/2242/2280), 1x M.2 (Key-B: 2242/2252/2260/2280) |
| Rozměry | 36 x 147 x 165mm |
| Provozní teplota | Active -10 ~ 40°C |
| Typ paměti | DDR4-3200 |
| DDR | 2x SO-DIMM |
Základní deska:
- Kontron D3714-V/R, mini-ITX, 24/7 Industrial series
- Kontron D3724-R, mini-ITX, 24/7 Industrial series
Procesor:
- AMD Embedded V1000/R1000 Series SoC Platform for AMD FP5 SoC Processor
- AMD Embedded R2000 Series SoC Platform
- AMD Radeon™ Vega Graphics (within SoC)
- TDP 6-35W
Paměť:
- DDR4 2400 / 3200 MHz
-
2x slot SO-DIMM, max. 32GB
Vlastnosti:
- 3x Display port, 1x HDMI, 1 eDP, Dual Channel LVDS
- Externí napájení DC jack 8-36V
- Šasi z pozinkovaného plechu, barva černá, rozměry 36 x 147 x 165 mm, cca 0,5kg
- Rozsah okolních pracovních teplot - pasivní chlazení:
- -10 °C ... +35 °C (max. 8 W/10 W TDP, v horizontalní pozici)
- -10 °C ... +40 °C (max. 6 W TDP = D3714-R1, v horizontální pozici)
- -10 °C ... +40 °C (max. 10 W TDP, ve vertikální pozici)
- Aktivní chlazení:
- -10 °C ... +40 °C (up to 25 W TDP, any position)
- Stojánek pro vertikální nebo horizontální postavení a konzole pro montáž na zeď

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.










