Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
D3714-V2 mSTX Kontron
Katalógusszám: F5120-V186
A D3714-V2 egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Ez egy mSTX alaplap AMD V1605B CPU-val. Felhasználás: kaszinó játékautomaták, orvosi kijelzők
mini-STX, Ryzen V1605B
DDR4 2400, Radeon Vega
4x kijelző, 2x LAN, 2x COM
Ventilátor nélküli -10-50C
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12-28V |
| Üzemi hőmérséklet | -10~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 140 x 148mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | Mini STX |
| Power Input | DC Power Supply 12-28V |
| Processor | AMD V1605B Quad-Core 2.0/3.6 GHz (25W TDP) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x M.2 SSD Key-M (2280/2242/2230), 1x M.2 Key-E (2230 |
| LAN/USB/COM | 2x RJ45, 4x USB 3.1 Gen1 (1x Type-C), 2x USB 3.1 Gen2, 2x USB 2.0 (opt.), 2x COM (opt.) |
| Rozhraní | 1x SATA III 6Gb/s) |
| Rozměry | 140 x 148mm |
| Provozní teplota | -10-60 °C |
| Typ paměti | DDR4-2400 |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
-
AMD Ryzen™ Embedded V1605B Quad-Core 2.0GHz (alap órajel) / 3.6GHz (turbó órajel), 25W TDP (15W/12W)
Grafikus vezérlés:
- AMD Radeon™ Vega Graphics @1.1GHz, 8x számítási egység
- akár 4 kijelző
- 3x DPP V1.4, DP++ támogatással
- 1x HDMI V2.0b
- 1x beágyazott DP (eDP V1.3; 4K felbontás támogatása)
- 1x Dual-Channel 24 bites LVDS
Memória:
- DDR4 2400 SDRAM
- 2x SO-DIMM foglalat, max. 2x 16GB
Főbb tulajdonságok:
- A következő max. kijelzőkombinációk támogatottak: 1x DPP + 1x HDMI + 1x LVDS + 1x eDP // 2x DPP + 1x HDMI + 1x LVDS // 2x DPP + 1x HDMI + 1x eDP // 3x DPP + 1x HDMI
- HD Audio (Realtek ALC256) az alaplapon
- Dual GbE LAN az alaplapon
- 1x RS232/422/485 (tűsoron keresztül); 1x RS232 (tűsoron keresztül)
- GPIO (tűsoron keresztül)
- Alaplapi integrált AMD TPM V2.0
- Ventilátor nélküli működésre tervezve -10°C - 50°C között (-10°C - 60°C kényszerített hűtéssel)
- 3 szintű HW Watchdog az alaplapon (BIOS POST/BIOS Boot/OS)
- Külső/belső DC-In (DC Jack/4-tűs Micro-Fit) DC bemenet 12 V vagy 19-28 V, max. 5 A/65 W (külső DC-In), max. 8 A/100 W (belső DC-In)
Felhasználás:
- Kaszinó játékautomaták, ipari számítógépek, orvostechnikai kijelzők
Ajánlott kiegészítők:
- Aktív hűtő
- Passzív hűtő
- Alacsony profilú aktív hűtő
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók







