Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
JLI1BV-0L Series
Katalógusszám: JLI1BV-0L_S
A Jetway JLI1U-20 egy ipari Thin mITX alaplap, amely az Intel® Elkhart Lake J6412 processzorra épül. Felhasználási terület: digital signage.
Intel® Elkhart Lake J6412 2.0 GHz Quad-Core MCP processzor (Turbo 2.6 GHz)
1x DDR4 3200 MHz foglalat, maximum 32 GB memória támogatás
1x M.2 E-key (Wi-Fi/BT modul támogatás), 1x M.2 B-key (4G/5G modul támogatás)
Üzemi hőmérséklet-tartomány: 0°C ~ 60°C
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | VGA, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Power Input | 12V DC-in |
| Processor | Intel Elkhart lake J6412 Quad Core MCP SoC Processor JLI1BV-0L (Quad Core 2.0GHz/10W, Turbo 2.6GHz) AMI 128 Flash ROM |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x M.2 E-key support WIFI/BT Module, 1x M.2 B-key support 4G/5G Module |
| LAN/USB/COM | 2x USB3.1 (gen1), 7x USB2.0, 2x RJ45, 2x RS232/422/485, 4x RS232 |
| Video input | 1x VGA (max res. 2560x1600@60Hz), 1x eDP (max res.: 4096x2304@60Hz), 1x LVDS (max res.: 2560x1600@60Hz) |
| Rozhraní | 1x SATA III 6GB/s, 1x M.2 M-key |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 1x DDR4 3200MHz up to 32GB |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® Elkhart Lake J6412 négymagos (Quad Core) MCP SoC processzor
- JLI1BV-0L modell (4 mag, 2.0 GHz alapfrekvencia / 10W TDP, 2.6 GHz Turbo)
- AMI 128 Mb Flash ROM
Memória:
- 1x DDR4 3200MHz SO-DIMM akár 32GB
Főbb tulajdonságok:
- 2x USB3.1 (gen1), 7x USB2.0, 2x RJ45
- 2x RS232/422/485, 4x RS232
- 1x M.2 E-key foglalat (Wi-Fi/BT modul támogatás), 1x M.2 B-key foglalat (4G/5G modul támogatás)
- 1x Nano SIM kártyafoglalat
- 1x M.2 M-key (2242/2280, SATA or NVMe- PCIe x2), 1x SATA III (6GB/s)
- 2x 10/100/1000/2500 Base-TX Ethernet port (2.5 GbE sebesség)
- 1x VGA (max. felbontás: 2560x1600 @ 60Hz) 1x eDP (max. felbontás: 4096x2304 @ 60Hz) 1x LVDS (max. felbontás: 2560x1600 @ 60Hz)
- Három független kijelző egyidejű támogatása
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók





