Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K3831-H Thin mITX Kontron
Katalógusszám: F5120-V219
A K3831-H egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Ez egy Thin mini-ITX alaplap H610 lapkakészlettel (chipset), amely támogatja az Intel 12., 13., 14. generációs, valamint a Series 2 (Bartlett Lake) processzorait. Felhasználás: Ipari automatizálás.
Thin Mini-ITX alaplap
Intel® H610 lapkakészlet, Intel® 12./13./14. generációs és Series 2 (Bartlett Lake) iCore i3 / i5 / i7 / i9 processzor támogatással
LGA1700 foglalat
DDR5 - 5600 SODIMM, maximum 64 GB
Extended Lifecycle Series
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | HDMI, DisplayPort, LVDS |
| SATA | 1x, 2x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12V, DC 19-24V |
| Üzemi hőmérséklet | 10~50℃ |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Extended lifecycle |
| Form Factor | thin miniI TX |
| Power Input | Dual-Range DC Power Supply 12V / 19-24V |
| Processor | Socket LGA1700 12/13/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) gen. Intel CPU – up to 65W TDP |
| PCIe/mPCIe/PCI | M.2 2230/2242 (Key-M, Gen 4, PCIe/NVME SSD modules) |
| LAN/USB/COM | 1x Intel® Gbe LAN, 1x Realtek Gbe LAN, USB 2.0, USB 3.2 Gen1 and USB 3.2 Gen2 onboard |
| Rozměry | 170x170mm |
| Provozní teplota | 10-50 °C |
| Typ paměti | DDR5 |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® Core™ i9/i7/i5/i3 (12./13./14. generációs és Series 2 (Bartlett Lake)) processzorsorozat*
- Intel® Pentium®/Intel Celeron® processorsorozat
- LGA1700 foglalat, max. 65W TDP
Memória:
- 2 db DDR5-5600 SO-DIMM foglalat, max. 64 GB
- Kétcsatornás (Dual Channel) unbuffered, non-ECC memória támogatás. A tényleges memória-sebesség a telepített processzortól függ.
Főbb tulajdonságok:
- Intel® UHD Graphics 7xx (a telepített processzortól függően)cTDP – Easy & flexible reduction of CPU TDP
- HDMI 2.1, DP V1.4a és Dual Channel LVDS támogatás
- Alaplapi 8 bites GPIO és többcsatornás audio támogatás
- Alaplapi USB 2.0, USB 3.2 Gen1 és USB 3.2 Gen2 támogatás
- Alaplapi M.2 SSD támogatás (PCIe x4 Gen 4 alapú M.2 2230/2242)
- Alaplapi M.2 WLAN/Bluetooth támogatás (M.2 2230)
- 1x Intel® Gbe LAN, 1x Realtek Gbe LAN
- Integrált Intel® TPM V2.0 támogatás az alaplapon
- Kettős tartományú DC tápellátás (12V / 19–24V)
- HW Watchdog az alaplapon
- Alaplapi üzemi hőmérséklet-tartomány: 10 °C – 50 °C
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók



