Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K3832-Q mITX Kontron
Katalógusszám: F5120-V195
A K3832-Q egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Q670E lapkakészlettel (chipset) rendelkezik, és támogatja az Intel 12./13./14. generációs, valamint a Processor Series 2 (Bartlett Lake) processzorcsaládokat. Felhasználás: Ipari automatizálás, egészségügy.
mini-ITX, Intel® Q670E lapkakészlet (chipset)
LGA1700 foglalat, Intel® Core™ i3 / i5 / i7 / i9 processzorok: 12., 13., 14. generáció és Processor Series 2 (Bartlett Lake)
A legújabb DDR5 memória-technológia a kategória legjobb rendszerteljesítményéért
Industrial Series
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort, LVDS, eDP |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | 12V DC in |
| Processor | Intel® CoreTM i9/i7/i5/i3 (12/13/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) Gen), processor series Intel® Pentium®/Intel® Celeron® processor series, Socket LGA1700, max. 65 W TDP |
| PCIe/mPCIe/PCI | PCI Express® x16 (Gen5), 1x M.2 2242 (Key-M, PCIe/NVME SSD modules), 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, incl. CNVi support) |
| LAN/USB/COM | 4x USB 3.2 Gen 2, 4x USB 3.2 Gen1, 2x USB 2.0, 8 Bit GPIO; 1x COM port |
| Rozhraní | 2x SATA 6G incl. RAID support |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | 2x DDR5 4800 MHz, up to 64Gbyte, non-ECC |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® Core™ i9/i7/i5/i3 (12./13./14. generáció és Processor Series 2 (Bartlett Lake)) processzorcsaládok
- Intel® Pentium® / Intel® Celeron® processzorcsaládok
- LGA1700 foglalat, max. 65 W TDP
Memória:
- 2 db DDR5-4800 SODIMM foglalat, max. 64 GB, kétcsatornás (Dual Channel), unbuffered, non-ECC
Főbb tulajdonságok:
- cTDP – A CPU TDP-értékének egyszerű és rugalmas csökkentése
- Intel® iAMT funkciók és Intel® Time Coordinated Computing (TCC) támogatása
- PCI Express® x16 (Gen5)
- 1x Intel® GbE LAN, 1x 2,5GbE (Teaming és TSN támogatással)
- Intel® UHD Graphics 7xx (Xe architektúra); 4x DisplayPort V1.4a @4k; 1x eDP V1.4b
- Intel® High Definition 5.1 Audio; integrált Intel® TPM V2.0
- 8 bites GPIO; 1x COM port
- 4x USB 3.2 Gen 2, 4x USB 3.2 Gen1, 2x USB 2.0
- 2x SATA 6G (RAID támogatással)
- 1x M.2 2242 (Key-M, PCIe/NVMe SSD modulokhoz)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modulokhoz, CNVi támogatással)
- BIOS-POST/-Boot és OS – alaplapi hardveres Watchdog
Felhasználás:
- Kaszinó játékautomaták, orvosi kijelzők, ipari számítógépek
- 24/7 folyamatos üzemre tervezve, kiterjesztett hőmérsékleti tartománnyal (akár 60°C-ig)
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók




