Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K3836-R mITX Kontron
Katalógusszám: F5120-V198
A K3836-R egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Q670E lapkakészlettel (chipset) rendelkezik, és támogatja az Intel 12./13./14. generációs, valamint a Processor Series 2 (Bartlett Lake) processzorcsaládokat. Felhasználás: ipari PC-kben (IPC).
mini-ITX, Intel R680E
LGA1700 foglalat, 12./13./14. generáció és Processor Series 2 (Bartlett Lake)
96GB DDR5-4800/5600MHz
Industrial Series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12V, ATX 4pin, ATX 24pin |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | Combined ATX Standard PSU (24-pin + 4-pin or Single 12V Supply DC-in |
| Processor | Intel® Core™ i9 / i7 / i5 / i3 – (12/13/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) gen.) processor series, Intel® Pentium® / Celeron® processor series, Socket LGA1700 – up to 65W TDP |
| PCIe/mPCIe/PCI | PCI Express x16 (Gen5 prepared) |
| LAN/USB/COM | 1x Intel® GbE LAN, 1x 2.5GbE, 4x COM port (incl. 1x RS-322/422/485 support) 7x USB 2.0, 6x USB 3.2 Gen2 |
| Rozhraní | 4x SATA 6G/s incl. RAID support & M.2 Key-M (PCIe/NVME SSD modules 2242 or 2280) & M.2 Key-E (WLAN, Bluetooth) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | SO-DIMM, 4800/5600MHz, up to 96GB, ECC |
| DDR | DDR5 |
Processzor:
- Intel® Core™ i9/i7/i5/i3 (12./13./14. generáció és Processor Series 2 (Bartlett Lake)) processzorcsaládok
- Intel® Pentium® / Intel® Celeron® processzorcsaládok
- LGA1700 foglalat, max. 65 W TDP
Lapkakészlet / Chipset:
- K3836-R: Intel® R680E lapkakészlet (chipset)
Memória:
- 2x DDR5 4800/5600 MHz SO-DIMM foglalat, kétcsatornás (Dual Channel) unbuffered, max. 96 GB memória, ECC támogatással
Főbb tulajdonságok:
- PCI Express x16 (Gen5 kompatibilis)
- 1x Intel® GbE LAN, 1x 2,5GbE (Teaming és TSN támogatással), Intel® UHD Graphics (Xe architektúrájú 7xx sorozat)
- 4x DisplayPort V1.4a (akár 8K felbontás); 1x eDP V1.4b @4K; 1x kétcsatornás (Dual Channel) LVDS
- HD Audio az alaplapon
- Integrált Intel® TPM V2.0
- 8 bites GPIO; 4x COM port (ebből 1x RS-232/422/485 támogatással)
- 7x USB 2.0, 6x USB 3.2 Gen2
- 4x SATA 6G/s RAID támogatással; M.2 Key-M (PCIe/NVMe SSD modulokhoz, 2242 vagy 2280 méret); M.2 Key-E (WLAN, Bluetooth modulokhoz, PCIe + USB)
- Intel® iAMT és Intel® Time Coordinated Computing (TCC) támogatás
- BIOS-POST/-Boot és OS – alaplapi hardveres Watchdog
- cTDP – Könnyű és rugalmas CPU TDP csökkentés
- Kombinált tápellátás: Szabványos ATX tápegység (24-pines + 4-pines) vagy egyetlen 12V DC-bemenet
Felhasználás:
- IPC (Ipari számítógépek)
- Robotika és automatizálás
- Orvostechnika
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók




