Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K3841-Q µATX Kontron
Katalógusszám: F5110-V193
A K3841-Q egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Ez egy µATX alaplap Intel Alder Lake Q670E vagy CPU Series 2 (Bartlett Lake) processzorral. Felhasználás: vision, épületautomatizálás.
microATX, Intel Q670E
LGA1700 12/13th/14th/Series 2 (Bartlett Lake) gen.
DDR5 4800
Industrial series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | ATX 24pin |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 244 x 244mm |
| Market | Průmyslový motherboard |
| Form Factor | microATX |
| Power Input | ATX (Multirail) plus 8-pin socket (12 V for CPU) |
| Processor | Intel® 12/13/14th/Series 2 (Bartlett Lake) Gen Core™ i9/i7/i5/i3, Intel Pentium®/Celeron® Processor Series |
| PCIe/mPCIe/PCI | PCI Express® x16 (Gen5 @ CPU, Gen4 @ PCH), 2x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe/NVME SSD modules), incl. NVME RAID support, M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, incl. CNVi support) |
| LAN/USB/COM | 4 x COM ports, 3x USB 3.2 Gen 2, 6x USB 3.2 Gen1, 2x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen2 stick socket, 1x USB 2.0 stick socket |
| Rozměry | 243.8 x 243.8 mm |
| Provozní teplota | 0 ~ +60°C |
| Typ paměti | UDIMM |
| DDR | DDR5-4800 |
Memória:
- DDR5-4800 memória
- 4 DIMM foglalat, akár 128GB
Főbb tulajdonságok:
- Intel® 12/13th/14th/Series 2 (Bartlett Lake) Gen Core™ i9/i7/i5/i3, Intel Pentium®/Celeron® Processor Series
- LGA1700 foglalat, max 125W TDP
- cTDP – A CPU TDP értékének egyszerű és rugalmas csökkentése
- Támogatja a kiválasztott Intel® vPro® Essentials funkciókat és az Intel® Time Coordinated Computing (TCC) technológiát
- PCI Express® x16 (Gen5 @ CPU, Gen4 @ PCH)
- 1x Intel® GbE LAN, 2x 2.5GbE LAN, Teaming és TSN támogatással
- Xe architektúrára épülő Intel® UHD Graphics 7xx grafikus vezérlő
- 4x DisplayPort V1.4a @4k
- Intel® High Definition 5.1 Audio; integrált Intel® TPM V2.0.
- 8 Bit GPIO; 4 x COM ports
- 3x USB 3.2 Gen 2, 6x USB 3.2 Gen1, 2x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen2 stick foglalat, 1x USB 2.0 stick foglalat
- 4x SATA 6G, RAID támogatással
- 2x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe/NVME SSD modulok), NVME RAID támogatással
- M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modulok, CNVi támogatással)
- BIOS-POST/-Boot & OS – Integrált HW Watchdog
Felhasználás:
- Orvostechnikai eszközök, épületautomatizálás, videótechnika, ipari automatizálás, vision
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók






