Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K3882-C µATX Kontron
Katalógusszám: F5110-V262
A K3882-C egy szerver ipari alaplap a Kontron cégtől. MicroATX formátumú, Intel Xeon és Pentium processzorokat támogat.
- µATX, C262 Chipset
- LGA 1700, max 95W TDP
- DDR5 UDIMM, max.128GB, ECC
- Ipari szerver alaplap
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | ATX 8pin, ATX 24pin |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 244 x 244mm |
| Market | Sever motherboard |
| Form Factor | µATX |
| Power Input | µATX (Multirail) 24- pin plus 8-pin socket (12V for CPU) |
| Processor | Intel® Xeon, Pentium processor |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x16 Gen5, biffurication support + 1x PCIe x1 + 1x PCIe x4, 2x Key-M + 1x Key-B + 1x Key-E |
| LAN/USB/COM | 4x USB 3.2 Gen1 (2x optional), 2x USB 3.2 Gen2, 1x RS232 (rear I/O, DB9 connector) |
| Rozhraní | 4x SATA III Interface (up to 6GBit/s) |
| Rozměry | 243.8 x 243.8 mm |
| Provozní teplota | 0 ~ +60°C |
| Typ paměti | up to 128GB, ECC support |
| DDR | DDR5-5600MHz |
Processzor:
- Intel® XEON® 6300 series Processors
- Intel® XEON® E-2400 series Processors
- Pentium® Gold G7400T / G7400 processors
- Intel C262 Chipset, LGA1700 foglalat, max. 95W TDP
Memória:
- 4x UDIMM DDR5 5600 MHz, max.128 GB,
- ECC támogatás
Főbb tulajdonságok:
- 1x DisplayPort 1.1a, ASPEED AS2600 grafikus adapter
- 4x USB 3.2 Gen1 (2x opcionális), 2x USB 3.2 Gen2, 1x RS232 (hátlapi I/O, DB9 csatlakozó)
- 4x SATA III Interface (akár 6 GBit/s), NCQ, AHCI, Intel VROC SATA RAID 0/1/5/10
- 1x M.2 2230/2280/22110 (Key-M ,PCIe x4 Gen4/NVMe)
- 1x M.2 2280/22110 (Key-M ,PCIe x4 Gen4/NVMe)
- 1x M.2 3052/2260/2280 (Key-B, PCIe x1 Gen4 USB 3.2 Gen1)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modulok, PCIe)
- 1x PCIe x16 Gen5 (bifurkáció támogatással) + 1x PCIe x1 Gen4 (nyitott végű csatlakozó) + 1x PCIe x4 Gen4 (fizikailag x16 méretű)
- Alaplapi TPM V2.0 Linux-64,
- Windows Server 2022 + 2025
- Üzemi hőmérséklet: 0 °C - 60 °C
Felhasználás:
- Szerver, AI műveletek, 24/7 üzemmód
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók
