Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K3921-H6 mSTX Kontron
Katalógusszám: F5120-V245
A K3921-H6 egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Ez egy mSTX alaplap Intel Alder Lake i3-N305 CPU-val. Felhasználás: kioszkok, digitális signage, HMI
mini-STX, Alder Lake i3 N305
DDR5-4800MHz
Industrial Series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort, eDP |
| SATA | 1x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12V, DC 19-28V, DC-in via USB-C 20V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~50℃ |
| Méretek (H x Sz x M) | 140 x 148mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniSTX |
| Power Input | DualRange internal/external DC input (12V / 19-28V) PowerDelivery Sink Mode (20V DC-In via USB-C) |
| Processor | Intel Alder Lake N SoC Series, H6: Intel® Core™ i3 N305 (8C/15W) SoC |
| LAN/USB/COM | 3x USB 2.0, 3x USB 3.2 Gen1, 2x USB 3.2 Gen2, 1x USB 3.2Gen1 (Front Type-C) with DP Alt mode |
| Rozhraní | 1x SATA 6G 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1' Gen3/NVMe SSD + SATA SSD) 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi support only) |
| Rozměry | 140x148 mm |
| Provozní teplota | 0-50 °C |
| Typ paměti | DDR5 4800MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel Alder Lake N SoC sorozat
- H6: Intel® Core™ i3 N305 (8C/15W) SoC
Grafikus vezérlés:
- Intel® UHD Graphics driven by Intel® Xe, akár 24 végrehajtó egységgel (EU)
- Akár 3x DPP V1.4a (max. 4K felbontással)
- 1x Embedded DP (eDP V1.4b max. 4K felbontással)
Memória:
- DDR5 4800 SDRAM
- 1x SO DIMM foglalat, max. 32 GByte memóriával, non-ECC
Főbb tulajdonságok:
- Beépített HD Audio
- 3x USB 2.0, 3x USB 3.2 Gen1, 2x USB 3.2 Gen2, 1x USB 3.2Gen1 (Front Type-C) DP Alt móddal
- 1x Realtek GbE LAN
- 1x SATA 6G
- 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1' Gen3/NVMe SSD + SATA SSD)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modulok, csak CNVi támogatás)
- Intel® integrált iTPM V2.0
- DualRange belső/külső DC bemenet (12 V / 19-28 V), PowerDelivery Sink Mode (20 V DC-In USB-C-n keresztül)
- 1x RS-232 támogatás
Felhasználás:
- Kioszkok, vékonykliensek,...
24/7 non-stop használatra tervezve, 50°C-ig terjedő üzemi hőmérsékleti tartományban
Ajánlott kiegészítők:
- Aktív hűtő
- Passzív hűtő
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók




