Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K3931-N1 mITX Kontron
Katalógusszám: F5120-V211
A K3931-N1 egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Ez egy mITX alaplap Intel Alder Lake N50 CPU-val. Felhasználás: kaszinó játékautomaták, ipari számítógépek.
mini-ITX, Alder Lake N50
Intel® Processor N50 (2C/6W) SoC
DDR5-4800
Industrial Series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 8-34V |
| Üzemi hőmérséklet | 10°C~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | 8-34V |
| Processor | Intel® Alder Lake N SoC Series, N1: Intel® Processor N50 (2C/6W) SoC |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x4 (1 lane, Gen3, open slot) |
| LAN/USB/COM | 3x USB 2.0, 4x USB 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen2, 1x Realtek GbE LAN, 1x 2,5GbE |
| Rozhraní | 1x SATA 6G 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1 Gen3/NVMe SSD modules) 1x M.2 2242/80 (Key-B, PCIe x1 Gen3/SATA SSD modules) 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi support only) |
| Rozměry | 170x170mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | DDR5 4800MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel Alder Lake N SoC Series
- N1: Intel Processor N50 (2C/6W) SoC
Grafikai vezérlés:
- Intel® UHD Graphics: Intel® Xe alapokon, max. 32 végrehajtó egységgel (EU)
- Akár 3x DPP V1.4a csatlakozó (akár 4K felbontás támogatása)
- 1x Embedded DP (eDP V1.4b, max. 4K felbontás)
- 1x Dual-Channel 24 bites LVDS
Memória:
- DDR5 4800 SDRAM
- 1x SO-DIMM foglalat, akár 32 GB memória támogatása, non-ECC
Főbb tulajdonságok:
- Alaplapi 8 bites GPIO és HD Audio vezérlő
- 3x USB 2.0, 4x USB 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen2
- 2x SATA III
- 1x Realtek GbE LAN, 1x 2,5GbE vezérlő, Teaming funkció támogatással
- 1x SATA 6G
- 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1 Gen3/NVMe SSD modulokhoz)
- 1x M.2 2242/80 (Key-B, PCIe x1 Gen3/SATA SSD modulokhoz)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modulokhoz, kizárólag CNVi támogatással)
- Integrált Intel® iTPM V2.0
- HW Watchdog az alaplapon
- 4x alaplapi RS-232 kimenet (ebből 1x RS-485/422 támogatással) + 1x ccTalk port
- Széles tartományú (WideRange) belső/külső DC tápbemenet (8V – 34V)
Felhasználás:
- Kaszinó játékautomaták, ipari számítógépek, orvosi kijelzők
- 24/7 folyamatos üzemre tervezve, kiterjesztett hőmérsékleti tartománnyal (akár 60°C-ig)
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók




