Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K4021-U5 mSTX Kontron
Katalógusszám: F5120-V255
A K4021-U5 a Kontron ipari alaplapja. Ez egy mSTX alaplap Intel Core Ultra CPU-val. Felhasználás: kioszkok, digitális signage, HMI, AI.
mini-STX, Meteor Lake U
Intel® Core Ultra Processor
DDR5-5600
Industrial Series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 9-24V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 140 x 148mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniSTX |
| Power Input | internal/external DC input (9-24V) PowerDelivery Sink Mode (20V DC-In via USB-C) |
| Processor | Intel® Meteor Lake, Core Ultra 7 |
| LAN/USB/COM | 4x USB 3.2 Gen2, 1x USB Type-C with DP Alt mode, 1x USB Type-C with Thunderbolt 4 / USB4 Support |
| Rozhraní | 2x SATA 6G, 2x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x4 Gen4), 1x M.2 2242 (Key-B, PCIe, USB 2), 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi , USB2) |
| Rozměry | 140x148 mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | DDR5 5600MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel Meteor Lake
- Intel. Core™ Ultra 7 155U, TDP 15W
Grafikus vezérlés:
- Intel. Graphics driven by Intel. Xe with up to 8 Xe-cores
- Akár 3x DPP V1.4a (max. 8K felbontással)
- 1x Embedded DP (eDP V1.4b max. 5K felbontással)
- 1x Dual-Channel 24bit LVDS
Memória:
- DDR5 5600 SDRAM
- 2x SO DIMM foglalat, max. 96 GByte memóriával, non-ECC
Főbb tulajdonságok:
- 8 bites GPIO és HD Audio-val
- 4x USB 3.2 Gen2, 1x USB Type-C DP Alt móddal, 1x USB Type-C Thunderbolt 4 / USB4 támogatással
- 1x Realtek GbE LAN, 1x 5GbE iAMT
- 2x SATA 6G
- 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x4 Gen4), 1x M.2 2230/42 (Key-M, PCIe x4 Gen4)
- 1x M.2 2242 (Key-B, PCIe, USB 2)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modulok, CNVi, USB)
- Intel® integrált iTPM V2.0 belső/külső DC bemenet (9-24 V), PowerDelivery Sink Mode (20 V DC-In USB-C-n keresztül)
- Beépített HW Watchdog
- 2x RS-232 támogatás fedélzeten
Felhasználás:
- Kioszkok, digitális signage, HMI, AI
- 24/7 non-stop használatra tervezve, kiterjesztett üzemi hőmérséklet-tartománnyal 60 °C-ig
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók
