Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K4031-H5 mITX Kontron
Katalógusszám: F5120-V232
A K4031-H5 egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Ez egy mITX alaplap Intel Core Ultra 5 processzorral. Felhasználás: AI alkalmazások, kaszinótechnológia, ipari automatizálás, digital signage, orvostechnikai rendszerek.
mini-ITX, Intel® Core™Processor Meteor Lake H
Intel® Core™ Ultra 5 125H SoC
Integrált Intel® NPU (akár 11 TOPS); Intel® GNA 3.5
DDR5-5600
Industrial Series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 8-34V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | 8-34V, PD Input via USB-C 28V |
| Processor | Intel® Meteor Lake H SoC Series, H5: Intel® Core™ Ultra 5 125H |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x8 (8 lane, Gen5, open slot for x16 card support) |
| LAN/USB/COM | 4x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen1, 5x USB 3.2 Gen2, 1xUSB-C TB4, 1x Intel® 1GbE LAN, 1x Realtek 5GbE incl. Teaming |
| Rozhraní | 2x SATA 6G 1x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe x4 Gen4/NVMe SSD modules) 1x M.2 2230/2242/3052 (Key-B, PCIe x2/USB2 /5G module) Nano SIM socket for 5G module 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, PCIe/USB/CNVio) |
| Rozměry | 170x170mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | DDR5 5600MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel Meteor Lake H SoC Series
- H5: Intel® Core™ Ultra 5 125H
Grafikai vezérlés:
- Intel® Arc™ GPU akár 8 Xe-maggal (akár 128 grafikai végrehajtó egységgel)
- 1x TB4/USB4® (DP2.1 akár UHBR20 8K támogatással)
- 3x DisplayPort V1.4a (akár 8K felbontás)
- 1x USB-C DPoC támogatással, alaplapi kivezetésen keresztül (USB Key-A)
- 1x eDP V1.4b (akár 5K felbontás); 1x Dual-Channel, 24 bites LVDS
Memória:
- DDR52x RS-232 támogatás (alaplapi kivezetésen) 5600 SDRAM
- 2x SO-DIMM foglalat, akár 96 GB memória, non-ECC
Főbb tulajdonságok:
- Alaplapi 8 bites GPIO és HD Audio vezérlő
- 4x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen2, 1x USB 4
- 2x SATA III
- 1x Intel® 1GbE LAN, 1x Realtek 5GbE (Teaming támogatással)
- 2x SATA 6G
- 2x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe x4/Gen4/NVMe SSD modulokhoz)
- 1x M.2 2230/2242/3052 (Key-B; PCIe x2 / USB 2.0 / 5G modul támogatással)
- Nano SIM foglalat 5G modulhoz
- 1x M.2 2230 (Key-E; WLAN/Bluetooth modulokhoz; PCIe / USB / CNVio támogatással)
- 1x PCIe x8 (8 sávos, Gen5, nyitott végű foglalat x16 kártyák támogatásához
- Integrált Intel® iTPM V2.0
- Széles tartományú belső/külső DC tápbemenet (8V – 34V)
- HW Watchdog az alaplapon
- 2x RS-232 támogatás (alaplapi kivezetésen)
Felhasználás:
- AI alkalmazások, kaszinótechnológia, ipari automatizálás, digital signage, orvostechnikai rendszerek.
- 24/7 folyamatos üzemre tervezve, kiterjesztett hőmérsékleti tartománnyal (akár 60°C-ig)
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók




