Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
K4131-P8 mITX Kontron
Katalógusszám: F5120-V278
A K4131-P8 egy ipari alaplap a Kontron gyártótól. Ez egy mITX alaplap AMD Ryzen™ AI Embedded P185 CPU-val. Felhasználás: AI-alkalmazások, kaszinó játékautomaták, ipari automatizálás, digitális signage, orvostechnikai rendszerek.
mini‑ITX, AMD Ryzen™ AI Embedded P100 Series
AMD Ryzen™ AI Embedded P185
XDNA™ 2 NPU*, akár 50 TOPS AI‑inferencia‑gyorsítással
DDR5 5600 SDRAM
2× SO‑DIMM foglalat, akár 96 GB ECC memória
Industrial Series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | KONTRON |
|---|---|
| Videó kimenet | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 8-34V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | 8-34V, PD Input via USB-C 28V |
| Processor | Intel® Meteor Lake H SoC Series, H7: Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x8 (8 lane, Gen5, open slot for x16 card support) |
| LAN/USB/COM | 4x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen1, 5x USB 3.2 Gen2, 1xUSB-C TB4, 1x Intel® 1GbE LAN, 1x Realtek 5GbE incl. Teaming |
| Rozhraní | 2x SATA 6G 1x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe x4 Gen4/NVMe SSD modules) 1x M.2 2230/2242/3052 (Key-B, PCIe x2/USB2 /5G module) Nano SIM socket for 5G module 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, PCIe/USB/CNVio) |
| Rozměry | 170x170mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | DDR5 5600MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- AMD Ryzen™ AI Embedded P100 series
- P8: AMD RyzenTM AI Embedded P185
Grafikai vezérlés:
- Integrált „RDNA 3.5” GPU, legfeljebb 8 WGP támogatásával
- 1× USB4® (DP2.1, akár UHBR20 8K)
- 4× DP1.4, akár 8K felbontásig
- 1× USB‑C DPoC támogatással headeren keresztül (USB Key‑A)**
- 1× eDP V1.4b akár 5K-ig, 1× kétcsatornás 24 bites LVDS***
- Akár 4× 4K120 (vagy 2× 8K120) kijelző egyidejű meghajtása
Memória:
- DDR5 5600 SDRAM
- 2× SO‑DIMM foglalat, akár 96 GB ECC memóriával
Főbb tulajdonságok:
- Alaplapi 8 bites GPIO és HD Audio vezérlő
- 4x USB 3.2 Gen2 és 1x USB4®
- 1x Intel® 1GbE LAN
- 1x Realtek 5GbE (teaming támogatással)
- 2x SATA 6G
- 1x PCI Express® x4 (Gen4, nyitott foglalat)
- 2x M.2 Key M x2 Gen4
- 1x M.2 Key B 5G kártya támogatással
- 1x M.2 Key E (WLAN)
- Legfeljebb hat RS-232 port támogatása
- Hardveres watchdog integrálva
- Széles tartományú belső/külső DC bemenet: 9–34 V
- Power Delivery Sink mód (max. 28 V / 140 W Type-C csatlakozón keresztül)
Felhasználás:
- AI-alkalmazások, kaszinó játékautomaták, ipari automatizálás, digitális signage, orvostechnikai rendszerek
- 24/7 folyamatos üzemre tervezve, kiterjesztett hőmérsékleti tartománnyal (akár 60°C-ig)
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók
