Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MA20-Q6700 Series
Katalógusszám: MA20-Q6700_S.DUPLICATE
A MA20-Q6700 egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy ATX alaplap Intel Alder Lake Q670E processzorral. Felhasználás: ipari automatizálás.
ATX, Intel Q670E
LGA1700 12/13th gen.
DDR5 5600MHz 128GB
Industrial Series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | VGA, HDMI, DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | ATX 8pin, ATX 24pin |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 305 x 244mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | ATX |
| Power Input | ATX PWR (8+24 pin), AT/ATX Supported |
| Processor | 12/13th Generation Intel® Core™ i9/i7/i5/i3/Pentium |
| PCIe/mPCIe/PCI | 2x PCIe Gen.4 x16 (for 1xPCIe x16 or 2xPCIe x8), 2x PCIe Gen.4 x4, 2x PCIe Gen.3 x1, 1x PCI, 4x M.2 slots (2x M-key, 1x E-key, 1x B-key) |
| LAN/USB/COM | 1x Intel® i225-LM 2.5GbE, 2x Intel® i225-V 2.5GbE, 7x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0, 6x COM (COM1/2 support RS232/422/485) |
| Rozhraní | 4x SATAIII (6Gb/s) support RAID 0,1,5,10 |
| Rozměry | 305 x 244 mm |
| Provozní teplota | 0 ~ +60°C |
| Typ paměti | UDIMM |
| DDR | DDR5-4800 |
Processzor:
- Intel® 13./12. generációs LGA1700 foglalatú Core i9/i7/i5/i3/Pentium processzorok (Max. 125W TDP, 240A)
- Intel® Q670E Chipset
Memória:
- 4x DDR5-5600 UDIMM foglalat
- 13. generációs CPU-val: 4x kétcsatornás (Dual CH) non-ECC DDR5 5600MHz UDIMM támogatás, akár 128GB kapacitásig
- 12. generációs CPU-val: 4x kétcsatornás (Dual CH) non-ECC DDR5 4800MHz UDIMM támogatás, akár 128GB kapacitásig
Főbb tulajdonságok:
- 3x 10/100/1000/ 2500 Base-TX Ethernet Port
- 1x HDMI, 1* DP, 1* VGA
- 6x COM (COM1/2 támogatja az RS232/422/485 szabványokat)
- 7x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0
- 2x PCIe Gen.4 x16 (1x x16 vagy 2x x8 módban használható)
- 2x PCIe Gen.4 x4, 2x PCIe Gen.3 x1, 1x PCI
- 4x M.2 foglalat (2x M-key, 1x E-key, 1x B-key)
- 4x SATA III (6Gb/s) RAID 0, 1, 5, 10 támogatással
- Támogatja a JetBIOS SW mentési eszközt és a JetBIOS HW helyreállító eszközt
- Integrált TPM 2.0 támogatás (kizárólag a MA20-Q6702 modellnél)
- 3 független kijelző támogatása
Felhasználás:
- Digital signage, ipari PC, peremhálózati számítástechnika, gyáratomatizálás, digitális biztonság
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók