Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MI02-10 Series
Katalógusszám: MI02-10_S
A MI02-10 egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy Thin mITX alaplap Intel Comet Lake Q470E CPU-val. Felhasználás: digital signage.
Intel® 10. / 11. generációs LGA 1200 foglalatú Core™ i9/i7/i5/i3, Pentium és Celeron Comet Lake-S processzor (Max. 65W TDP)
2x DDR4 2933/2666/2400MHz SO-DIMM, akár 64GB
Üzemi hőmérséklet: 0°C ~ 60°C
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12-24V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Power Input | DC-in (12-24V) |
| Processor | Intel 10/11th LGA 1200 socket Core i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron Comet Lake-S Processor (Max. 65W TDP) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x16 slot, 1x M.2 M-key 2280 (SATA/PCIe x4) support NVMe, 1x M.2 E-key 2230 (PCIe x1/USB2.0) support CNVi, |
| LAN/USB/COM | 4x COM (COM1/COM2 support RS232/422/485), 4x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 4x USB2.0, 2x RJ45 |
| Video input | 2x HDMI (Max Resolution: 4096x2160@30Hz), 1x DP (Max Resolution: 4096x2304@60Hz), 1x LVDS (Max Resolution: 1920×1200@60Hz), 1x eDP (Max Resolution: 4096x2304@60Hz) |
| Rozhraní | 1x SATAIII (6Gb/s) support RAID W/M.2 M-key |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 2x Dual CH DDR4 2933/2666/2400MHz SDRAM SO-DIMM up to 64GB, (MHz depends on CPU support) |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® 10. / 11. generációs LGA 1200 foglalatú Core™ i9/i7/i5/i3, Pentium és Celeron Comet Lake-S processzor (Max. 65W TDP)
- Intel Q470E Express chipset
- AMI 256Mb Flash ROM BIOS
Modellváltozatok:
- MI02-10
- MI02-12 (W/TPM2.0)
Memória:
- 2x Dual Channel DDR4 2933/2666/2400MHz SDRAM SO-DIMM, akár 64GB
- Core i9 / i7 processzorok: DDR4 támogatás 2933 MHz-ig
- Core i5 / i3 processzorok: DDR4 támogatás 2666 MHz-ig
- Pentium / Celeron processzorok: DDR4 támogatás 2400 MHz-ig
Főbb tulajdonságok:
- 4x COM (COM1/COM2 támogatja az RS232/422/485-öt), 4x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 4x USB2.0, 2x RJ45
- 1x PCIe x16 bővítőhely, 1x M.2 M-key 2280 (SATA/PCIe x4) NVMe támogatással, 1x M.2 E-key 2230 (PCIe x1/USB2.0) CNVi támogatással
- 1x M.2 B-key 3042/3052 (USB3.0/PCIe x1) SIM-kártya foglalattal
- 1x SATAIII (6Gb/s) RAID támogatással W/M.2 M-key
- Alaplapi TPM 2.0 támogatás (csak MI02-12 esetén)
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók







