Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MI09-30 Series
Katalógusszám: MI09-30_S
A MI09-30 egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy Thin mITX alaplap Intel Comet/Rocket Lake J6412 CPU-val. Felhasználás: digital signage.
Intel® 10. / 11. generációs LGA 1200 foglalatú Core™ i9/i7/i5/i3, Pentium és Celeron Comet Lake-S / Rocket Lake-S processzor (Max. 65W TDP)
2x Dual Channel, nem-ECC DDR4 2933/2666/2400MHz SDRAM SO-DIMM, akár 64GB
Üzemi hőmérséklet: 0°C ~ 60°C
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12-24V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Power Input | DC-in (12-24V) |
| Processor | Intel 10/11th LGA 1200 socket Core i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron Comet Lake-S/Rocket Lake-S Processor (Max. 65W TDP) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x4, 1x M.2 M-key 2242/2260/2280 (SATA/PCIe), 1x M.2 E-key 2230 (PCIe x1/USB2.0) support CNVi |
| LAN/USB/COM | 1x COM (RS232/422/485), 3x USB3.2 Gen.2 (Type A), 1x USB3.2 Gen.1 (Type C), 2x USB3.2 Gen.1, 5x USB2.0 |
| Video input | 1x HDMI (Max Resolution: 4096x2160@30Hz), 1x DP (Max Resolution: 4096x2304@60Hz), 1x 24-bit Dual CH LVDS (Max Resolution: 1920×1200@60Hz) |
| Rozhraní | 4* SATAIII (6Gb/s) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 2x Dual CH non-ECC DDR4 2933/2666/2400MHz SDRAM up to 64GB (depends on CPU support) |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® 10. / 11. generációs LGA 1200 foglalatú Core™ i9/i7/i5/i3, Pentium és Celeron Comet Lake-S / Rocket Lake-S processzor (Max. 65W TDP)
- Intel H470 Express chipset
- AMI 128Mb Flash ROM BIOS
Modellváltozatok:
- MI09-30
- MI09-32 (alaplapi TPM 2.0)
Memória:
- 2x Dual Channel, nem-ECC DDR4 2933/2666/2400MHz SDRAM SO-DIMM, akár 64GB (processzor támogatástól függően)
Főbb tulajdonságok:
- 1x COM (RS232/422/485), 3x USB3.2 Gen.2 (Type A), 1x USB3.2 Gen.1 (Type C), 2x USB3.2 Gen.1, 5x USB2.0
- 1x PCIe x4, 1x M.2 M-key 2242/2260/2280 (SATA/PCIe), 1x M.2 E-key 2230 (PCIe x1/USB2.0) CNVi támogatással
- 4* SATAIII (6Gb/s)
- Alaplapi TPM 2.0 támogatás (csak MI09-32 esetén)
- 1x HDMI (Max. felbontás: 4096x2160@30Hz), 1x DP (Max. felbontás: 4096x2304@60Hz), 1x 24-bites Dual Channel LVDS (Max. felbontás: 1920×1200@60Hz)
- Két kijelző támogatása
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók





