Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MI215Q6700 Series
Katalógusszám: MI215Q6700_Series
A MI215Q6700 egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy Thin mITX alaplap LGA 1700 foglalattal.
Felhasználás: Digital signage.
Intel® 12. / 13. / 14. generációs LGA 1700 foglalatú Core™ i9 / i7 / i5 / i3, Celeron és Pentium® processzor (Max. 65W TDP)
2x DDR5 4800MHz SO-DIMM, akár 96GB
Üzemi hőmérséklet: 0°C ~ 60°C
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 12-36V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | Thin mini-ITX |
| Power Input | 12V~36V DC-in |
| Processor | 12th / 13th / 14th Intel® core i9 / i7 / i5 / i3, Celeron &Pentium® LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x M.2 M-key 2242, 1x M.2 M-key 2280, 1xM.2 B-key 3042/3052, 1x M.2 E-key, 2230, 1x PCIe Gen4 x16 |
| LAN/USB/COM | 4x USB3.2 (Gen.2), 2x USB3.2(Gen.1), 4x USB2.0 |
| Rozhraní | 2x SATAIII (6Gb/s) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 2x DDR5 4800MHz SO-DIMM up to 96GB |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® 12. / 13. / 14. generációs LGA 1700 foglalatú processzor (Max. 65W TDP)
- AMI Flash ROM BIOS
Modellváltozatok:
- MI215Q6700
- MI215Q6702 (TPM2.0)
Memória:
- 2x DDR5 4800MHz SO-DIMM, akár 96GB
Főbb tulajdonságok:
- 2x DP1.4a (Max. felbontás: 4096x2304@60Hz), 2x HDMI 2.0b (Max. felbontás: 4096x2160@60Hz), 1x LVDS/eDP (Max. felbontás: 1920x1200@60Hz)
- Négy kijelző támogatása
- 1x Intel i225-V 2.5GbE, 1x Intel i225-LM 2.5GbE
- 4x USB3.2 (Gen.2), 2x USB3.2 (Gen.1), 4x USB2.0
- 1x M.2 M-key (2242, SATA/PCIe Gen.4 x4 interface), 1x M.2 M-key (2280, SATA/PCIe Gen.3 x4 interface), 2x SATAIII (6 Gb/s) RAID 0/1 támogatással
- 1x M.2 E-key (2230, PCIe x1/USB2.0 interface) CNVi Wi-Fi támogatással
- 1x M.2 B-key (3042/3052, USB3.1/USB2.0/PCIe x1 interface) 4G/5G modul támogatással
- 1x PCIe (Gen.4) x16 bővítőhely, maximum 70W-os PCIe kártya támogatással
- Alaplapi TPM 2.0 (opcionális)
- 12V~36V DC-in, AT/ATX támogatás
- Windows 10/11, Linux
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók





