Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MI225H6100 Series
Katalógusszám: MI225H6100_S
A MI225H6100 egy egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy mITX alaplap Intel 12., 13. vagy 14. generációs processzorral, H610 lapkakészlettel. Felhasználási területek: digitális biztonság, ipari automatizálás.
Mini-ITX beágyazott (embedded) alaplap – 12., 13. és 14. generációs Intel® Core™ i7 / i5 / i3, Celeron és Pentium® LGA1700 foglalatú processzorok támogatása (max. 65W TDP, 180A)
2x DDR5 4800MHz SO-DIMM foglalat, akár 96 GB kapacitásig
Üzemi hőmérséklet: 0°C ~ 60°C
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | VGA, HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | DC 19V |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | mini-ITX |
| Power Input | ATX PWR (4+24 pin) |
| Processor | Intel® 12th/13th LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP), Intel® H610 Express Chipset |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe Gen.4 x16 slot, 1x M.2 M-Key (2280, PCIe Gen.3 x4 interface) support NVMe, 1x M.2 E-Key (2230, USB2.0/PCIe Gen.3 x1 interface) support CNVi, 1x M.2 B-key (3042, PCIe Gen.3 x1 interface) support 4G/5G Module |
| LAN/USB/COM | 6x COM (COM1 support RS232/422/485), 2x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 5x USB2.0 |
| Rozhraní | 4x SATAIII (6Gb/s) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 2x DDR5 4800MHz up to 96GB, non-ECC |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® 12./13./14. generációs LGA1700 foglalatú processzorok támogatása (max. 65W TDP)
- Intel® H610 Express Chipset
- AMI 256Mb Flash ROM BIOS
Modell:
- MI22-H6100
- MI22-H6102 (alaplapi TPM 2.0)
Memória:
- 2x DDR5 4800MHz SO-DIMM foglalat, akár 96 GB kapacitásig, non-ECC
Főbb tulajdonságok:
- 1x 10/100/1000 Base-TX és 1x 10/100/1000/2500 Base-TX Ethernet port
- 1x HDMI, 1x DP, 1x VGA, 1x LVDS/eDP
- 6x COM port (a COM1 támogatja az RS232/422/485 szabványokat), 2x USB 3.2 Gen 2, 2x USB 3.2 Gen 1, 5x USB 2.0
- 1x PCIe Gen 4 x16 foglalat, 1x M.2 M-Key (2280, PCIe Gen 3 x4 interface) NVMe támogatással, 1x M.2 E-Key (2230, USB 2.0/PCIe Gen 3 x1 interface) CNVi támogatással, 1x M.2 B-Key (3042, PCIe Gen 3 x1 interface) 4G/5G modulok támogatásával
- 4x SATAIII (6Gb/s)
- Integrált (Onboard) TPM 2.0 támogatás (kizárólag az MI22-H6102 modellnél)
- Windows 10, Windows 11, Linux
Felhasználás:
- Digital signage, ipari PC, digitális biztonság, ipari automatizálás
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók





