Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MI225Q6700 Series
Katalógusszám: MI225Q6700_S
A MI225Q6700 egy egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy mITX alaplap Intel 12. vagy 13. generációs processzorral, Q670E lapkakészlettel. Felhasználási területek: digitális biztonság, ipari automatizálás.
Mini-ITX beágyazott (embedded) alaplap – 12. és 13. generációs Intel® Core™ i7 / i5 / i3, Celeron és Pentium® LGA1700 foglalatú processzorok támogatása (max. 65W TDP, 180A)
2x DDR5 3200MHz SO-DIMM foglalat, akár 64 GB kapacitásig
4x M.2 bővítőhely és 1x PCIe x16 foglalat
Üzemi hőmérséklet: -10°C ~ 50°C
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | VGA, HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | ATX 4pin, ATX 24pin |
| Üzemi hőmérséklet | -10~50°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | mini-ITX |
| Power Input | ATX PWR (4+24 pin) |
| Processor | Intel® 12th/13th LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP), Intel® Q670E Express Chipset |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe Gen.4 x16 slot, 1x M.2 M-Key (2280, PCIe Gen.3 x4 interface) support NVMe, 1x M.2 M-Key (2242, PCIe Gen.4 x4/SATA interface) support NVMe, 1x M.2 E-Key (2230, USB2.0/PCIe Gen.3 x1 interface) support CNVi, 1x M.2 B-key (3042, PCIe Gen.3 x1/USB |
| LAN/USB/COM | 6x COM (COM1 support RS232/422/485), 6x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0 |
| Rozhraní | 4x SATAIII (6Gb/s) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | -10~50°C |
| Typ paměti | 2x DDR5 4800MHz up to 64GB, non-ECC |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® 12./13. generációs LGA1700 foglalatú processzorok támogatása (max. 65W TDP)
- Intel® Q670E Express lapkakészlet
- AMI 256Mb Flash ROM BIOS
Modell:
- MI225Q6700
- MI225Q6702 (alaplapi TPM 2.0)
Memória:
- 2x Dual Channel non-ECC DDR5 4800MHz SDRAM SO-DIMM foglalat, akár 64 GB kapacitásig
Főbb tulajdonságok:
- 1x 10/100/1000 Base-TX és 1x 10/100/1000/2500 Base-TX Ethernet port
- 1x HDMI, 1x DP, 1x VGA, 1x LVDS/eDP
- 6x COM port (a COM1 támogatja az RS232/422/485 szabványokat)
- 6x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0
- 1x PCIe Gen 4 x16 foglalat, 1x M.2 M-Key (2280) NVMe támogatással, 1x M.2 M-Key (2242) NVMe támogatással, 1x M.2 E-Key (2230) CNVi támogatással, 1x M.2 B-Key 4G modulok támogatásával
- 4x SATA III (6Gb/s) RAID 0, 1, 5, 10 támogatással
- Integrált TPM 2.0 támogatás (kizárólag az MI225Q6702 modellnél)
- Windows 10, Windows 11, Linux
Felhasználás:
- Edge computing, digital signage, gyári automatizálás, digitális biztonság
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók





