Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MI23-Q670X Series
Katalógusszám: MI23-Q670X_S
A MI23-Q670X egy egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy mITX alaplap Intel 12. vagy 13. generációs processzorral, Q670E lapkakészlettel. Felhasználási területek: digitális biztonság, IoT.
Mini-ITX
Intel® H670E chipset, LGA1700 foglalat – 13. és 12. generációs (Raptor Lake-S / Alder Lake-S) i9/i7/i5/i3 processzorok támogatása (max. 65W TDP, 180A alatt)
DDR5 memória támogatás, akár 64 GB kapacitásig
Üzemi hőmérséklet: 0°C ~ 60°C
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | HDMI |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | ATX 4pin, ATX 24pin |
| Üzemi hőmérséklet | 0~60°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | mini-ITX |
| Power Input | 24pin ATX + 4pin 12V |
| Processor | Intel® 12th/13th LGA1700 Socket Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron Processor (Max. 65W TDPs under 180A) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe Gen.4 x4 slot, 2x M.2 (M-key), 1x M.2 (E-key), 1x M.2 (B-key) |
| LAN/USB/COM | 8x 2.5GbE LAN, 3x RS232, 1x HDMI, 2x USB3.2 (Gen.2), 2x USB3.2 (Gen.1), 4x USB2.0 |
| Rozhraní | 4x SATAIII support RAID 0, 1, 5, 10 |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 2x DDR5 4800MHz / 5600MHz up to 64GB |
| DDR | SO-DIMM |
Processzor:
- Intel® 12./13. generációs LGA1700 foglalatú Core™ i7 / i5 / i3, Pentium® és Celeron® processzorok támogatása (max. 65W TDP, 180A áramerősségig)
- Intel® Q670E Chipset
- AMI Flash ROM BIOS
Modell:
- MI23-Q6700 (Q670E)
- MI23-Q6702 (Q670E, alaplapi TPM 2.0)
Memória:
- Intel® 13. generációs processzorok támogatása, 2x DDR5 5600MHz SO-DIMM foglalat, akár 64 GB kapacitásig
- Intel® 12. generációs processzorok támogatása, 2x DDR5 4800MHz SO-DIMM foglalat, akár 64 GB kapacitásig
Főbb tulajdonságok:
- 8x 2.5GbE LAN, 3x RS232, 1x HDMI
- 2x USB3.2 (Gen.2), 2x USB3.2 (Gen.1), 4x USB2.0
- 1x PCIe Gen.4 x4 slot, 2x M.2 (M-key), 1x M.2 (E-key), 1x M.2 (B-key)
- 4x SATA III csatlakozó, RAID 0, 1, 5, 10 támogatással
- 24pin ATX + 4pin 12V
- Integrált TPM 2.0 modul (kizárólag az MI23-Q6702 modellnél)
- JetBIOS szoftveres BIOS-mentési és helyreállítási eszköz támogatása
- Windows 10, Windows 11, Linux
Felhasználás:
- IoT, nagy teljesítményű hálózati alkalmazások (High Performance Networking), tűzfal (Firewall)
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók







