Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
MM10-Q6700 Series
Katalógusszám: MM10-Q6700_S
Az MM10-Q6700 egy ipari alaplap a Jetway gyártótól. Ez egy µATX alaplap Intel Alder Lake Q670 CPU-val. Felhasználás: digitális biztonság, automatizálás
microATX, Intel Q670 chipset
LGA1700 12th / 13th Gen, i9 / i7 / i5 / i3 processzor
4x DDR5 4800MHz, akár 128GB memória
Max. 125W (240A) TDPs
Industrial series
shop_card_availability_description_available
Termék paraméterek
| Gyártó | JETWAY |
|---|---|
| Videó kimenet | VGA, HDMI, DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x |
| Támogatott rendszer | Linux, Windows |
| Audio | Mikrofon bemenet, Audio kimenet |
| Tárolótípus | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Bemeneti feszültség | ATX 24pin |
| Üzemi hőmérséklet | -10~50°C |
| Méretek (H x Sz x M) | 244 x 244mm |
| Market | Industrial motherboard |
| Form Factor | microATX |
| Processor | Intel Q670 chipset, LGA1700 12th / 13th Gen, i9 / i7 / i5 / i3 processor |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe Gen.5x16 slot, 3x PCIex4 slots, 1x M.2 MKey 2242/2260/2280/22110 (SATA/PCIex4 interface) support NVMe, 1x M.2 E-Key (2230, USB2.0/ PCIex1 interface) support CNVio |
| LAN/USB/COM | 6x COM (COM1 support RS232/422/485), 6x USB3.2 Gen.2, 1x USB3.2 Gen.1, 11x USB2.0 |
| Rozhraní | 3x SATAIII (6Gb/s) support RAID 0, 1 (SATA2 support SATA DOM) |
| Rozměry | 244 x 244mm |
| Provozní teplota | -10 ~ +50°C |
| Typ paměti | UDIMM |
| DDR | DDR5-4800, up to 128GB |
Modell:
- MM10-Q6700
- MM10-Q6702 (alaplapi TPM 2.0)
Processzor:
- Intel® 12./13. generációs LGA1700 foglalatú Core i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron processzorok (Max. 125W TDP, 240A)
- Intel Q670E Express chipset
- AMI 256Mb Flash ROM BIOS
Memória:
- DDR5-4800 memória
- 4x UDIMM, akár 128GB memória
Főbb tulajdonságok:
- Intel® 12./13. generációs LGA1700 foglalatú processzor (Max. 125W TDP)
- 2x 10/100/1000 Base-TX és 1x 10/100/1000/2500 Base-TX Ethernet port
- 2x HDMI, 1x DP, 1x VGA 6x COM (COM1: RS232/422/485 támogatás),
- 6x USB3.2 Gen.2, 1x USB3.2 Gen.1, 11x USB2.0
- 1x PCIe Gen.5x16 slot, 3x PCIex4 slots, 1x M.2 M-Key 2242/2260/2280/22110 (SATA/PCIex4 interfész) NVMe támogatással, 1x M.2 E-Key (2230, USB2.0/ PCIex1 interfész) CNVio támogatással
- 3x SATA III (6Gb/s) RAID 0, 1 támogatással (a SATA2 csatlakozó támogatja a SATA DOM-ot)
- Integrált TPM 2.0 támogatás (kizárólag az MM10-Q6702 modellnél)
- Üzemi hőmérséklet: -10 ~ 50° C
- Méret: 244 x 244 mm
Felhasználás:
- Épületautomatizálás, gyáratomatizálás, közszféra, digitális biztonság, biztonságtechnikai megfigyelés
Szüksége van tanácsra?
Hívja a +420 515 917 670
Miért az EMKO IPC?

Cseh egyedi gyártás
A gyártás közvetlenül nálunk történik, nem importálunk félkész termékeket.

A szerkezetek ellenállása
Szerkezeteinket biztonságos használatra terveztük.

Garancia
Minden termékünkre hosszú távú garanciát vállalunk.

Több mint 10000 megvalósítás
Megvalósításaink világszerte megtalálhatók





