
JLI1BV-0L Series
Katalogové číslo: JLI1BV-0L_S
JLI1U-20 je průmyslová základní deska od společnosti Jetway. Jedná se o Thin mITX základní desku s CPU od Intel Elkhart Lake J6412. Využití: Digital signage
Intel Elkhart Lake J6412 2.0GHz/QC Core MCP processor (Turbo 2.6GHz)
1x DDR4 3200MHz up to 32GB
1x M.2 E-key support WIFI/BT Module, 1x M.2 B-key support 4G/5G Module
Operating temperature: 0~60°C
Parametry produktu
| Výrobce | JETWAY |
|---|---|
| Video výstup | VGA, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Power Input | 12V DC-in |
| Processor | Intel Elkhart lake J6412 Quad Core MCP SoC Processor JLI1BV-0L (Quad Core 2.0GHz/10W, Turbo 2.6GHz) AMI 128 Flash ROM |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x M.2 E-key support WIFI/BT Module, 1x M.2 B-key support 4G/5G Module |
| LAN/USB/COM | 2x USB3.1 (gen1), 7x USB2.0, 2x RJ45, 2x RS232/422/485, 4x RS232 |
| Video input | 1x VGA (max res. 2560x1600@60Hz), 1x eDP (max res.: 4096x2304@60Hz), 1x LVDS (max res.: 2560x1600@60Hz) |
| Rozhraní | 1x SATA III 6GB/s, 1x M.2 M-key |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 1x DDR4 3200MHz up to 32GB |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel Elkhart lake J6412 Quad Core MCP SoC Processor
- JLI1BV-0L (Quad Core 2.0GHz/10W, Turbo 2.6GHz)
- AMI 128 Flash ROM
Paměť:
- 1x DDR4 3200MHz SO-DIMM up to 32GB
Vlastnosti:
- 2x USB3.1 (gen1), 7x USB2.0, 2x RJ45
- 2x RS232/422/485, 4x RS232
- 1x M.2 E-key support WIFI/BT Module, 1x M.2 B-key support 4G/5G Module
- 1x Nano SIM Card slot
- 1x M.2 M-key (2242/2280, SATA or NVMe- PCIe x2), 1x SATA III (6GB/s)
- 2x 10/100/1000/2500 Base-TX Ethernet Ports
- 1x VGA (max res. 2560x1600@60Hz), 1x eDP (max res.: 4096x2304@60Hz), 1x LVDS (max res.: 2560x1600@60Hz)
- Support triple displays

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.





