
JNF894V-3455 Series
Katalogové číslo: JNF894V-3455_S
JNF894V-3455 je průmyslová základní deska od společnosti Jetway. Jedná se o Thin mITX základní desku s CPU od Intel Apollo Lake J3455. Využití: Digital signage
Intel® Apollo Lake SoC Processor
2x Dual CH DDR3L 1866MHz SDRAM up to 8GB
Operating temp.: 0°C ~ 60°C
Parametry produktu
| Výrobce | JETWAY |
|---|---|
| Video výstup | HDMI, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, Mini PCIe |
| Vstupní napětí | DC 9-36V |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Power Input | 9~36V DC-in |
| Processor | Intel® Apollo Lake SoC Processor, JNF894V-3455 (Default) / JNF894V32-3455 (32GB eMMC onboard) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x1 slot, 1x Mini PCIe slot (full size), 1x M.2 (M-key, 2242/2280) |
| LAN/USB/COM | 6x COM, 4x USB3.0, 3x USB2.0 |
| Video input | 2x HDMI (One option with DP, default HDMI, Max Res.: 3840x2160@30Hz), 1x eDP (Selectable with LVDS, not working while using eDP, Max Res.: 4096x2160@60Hz), 1x LVDS (Selectable with eDP, not working while using LVDS, Max Res.: 1920×1080@60Hz), 1x DP ( |
| Rozhraní | Support 1x SATAIII (6Gb/s), 32GB eMMC (option) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 2x Dual CH DDR3L 1866MHz SDRAM up to 8GB |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel® Apollo Lake SoC Processor
- Intel J3455 SoC chipset
- AMI Flash ROM BIOS
Model:
- JNF894V-3455 (Default)
- JNF894V32-3455 (32GB eMMC onboard)
Paměť:
- 2x Dual CH DDR3L 1866MHz SDRAM up to 8GB
Vlastnosti:
- 6x COM, 4x USB3.0, 3x USB2.0
- 1x PCIe x1 slot, 1x Mini PCIe slot (full size), 1x M.2 (M-key, 2242/2280)
- Support 1x SATAIII (6Gb/s), 32GB eMMC (option)
- 2x 10/100/1000/2500 Base-TX Ethernet Ports
- 2x HDMI (One option with DP, default HDMI, Max Res.: 3840x2160@30Hz), 1x eDP (Selectable with LVDS, not working while using eDP, Max Res.: 4096x2160@60Hz), 1x LVDS (Selectable with eDP, not working while using LVDS, Max Res.: 1920×1080@60Hz), 1x DP (Option with HDMI, Max res.: 4096x2160@60Hz)
- 9~36V DC-in

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.





