
K3831-H Thin mITX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V219
K3831-H je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Tato Thin mini-ITX deska s H610 chipsetem a Intel 12./13./14./processor Series 2 (Bartlett Lake) gen. Využití: Průmyslová automatizace
Thin mini-ITX, Intel H610 s 12th/13th/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) Gen iCore i3 / i5 / i7 / i9 Processor
LGA1700
DDR5 - 5600 SODIMM, max 64GByte
Extended Lifecycle Series
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | HDMI, DisplayPort, LVDS |
| SATA | 1x, 2x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 12V, DC 19-24V |
| Provozní teplota | 10~50℃ |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Extended lifecycle |
| Form Factor | thin miniI TX |
| Power Input | Dual-Range DC Power Supply 12V / 19-24V |
| Processor | Socket LGA1700 12/13/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) gen. Intel CPU – up to 65W TDP |
| PCIe/mPCIe/PCI | M.2 2230/2242 (Key-M, Gen 4, PCIe/NVME SSD modules) |
| LAN/USB/COM | 1x Intel® Gbe LAN, 1x Realtek Gbe LAN, USB 2.0, USB 3.2 Gen1 and USB 3.2 Gen2 onboard |
| Rozměry | 170x170mm |
| Provozní teplota | 10-50 °C |
| Typ paměti | DDR5 |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel® Core™ i9/i7/i5/i3 (12th/13th/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) Gen) processor series*
- Intel® Pentium®/Intel Celeron® processor series
- Socket LGA1700, max. 65 W TDP
Paměť:
- 2 SO DIMM Socket DDR5-5600, max. 64 GByte
- Dual Channel unbuffered, non-ECC. Effective memory speed depends on installed processor
Vlastnosti:
- Intel® UHD Graphics 7xx (depends on installed processor)
- cTDP – Easy & flexible reduction of CPU TDP
- HDMI 2.1, DP V1.4a and Dual Channel LVDS support
- 8 Bit GPIO & multichannel Audio onboard
- USB 2.0, USB 3.2 Gen1 and USB 3.2 Gen2 onboard
- Onboard support for M.2 SSD (PCIe x4 Gen 4 based M.2 2230/2242)
- Onboard support for M.2 WLAN/Bluetooth (M.2 2230)
- 1x Intel® Gbe LAN, 1x Realtek Gbe LAN
- Intel integrated TPM V2.0 onboard
- Dual-Range DC Power Supply 12V / 19-24V
- HW Watchdog onboard
- Motherboard operating temperature range 10 °C - 50 °C

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.



