
K3836-R mITX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V198
K3836-R je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o mITX základní desku s CPU Intel 12/13/14./processor Series 2 (Bartlett Lake) Generace Q670E. S využitím například v IPC.
mini-ITX, Intel R680E
LGA1700, 12/13/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) Gen.
96GB DDR5-4800/5600MHz
Industrial Series
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 12V, ATX 4pin, ATX 24pin |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | Combined ATX Standard PSU (24-pin + 4-pin or Single 12V Supply DC-in |
| Processor | Intel® Core™ i9 / i7 / i5 / i3 – (12/13/14th/processor Series 2 (Bartlett Lake) gen.) processor series, Intel® Pentium® / Celeron® processor series, Socket LGA1700 – up to 65W TDP |
| PCIe/mPCIe/PCI | PCI Express x16 (Gen5 prepared) |
| LAN/USB/COM | 1x Intel® GbE LAN, 1x 2.5GbE, 4x COM port (incl. 1x RS-322/422/485 support) 7x USB 2.0, 6x USB 3.2 Gen2 |
| Rozhraní | 4x SATA 6G/s incl. RAID support & M.2 Key-M (PCIe/NVME SSD modules 2242 or 2280) & M.2 Key-E (WLAN, Bluetooth) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | SO-DIMM, 4800/5600MHz, up to 96GB, ECC |
| DDR | DDR5 |
Procesor:
- Intel Core Procesor series i9 / i7 / i5 / i3 (12th, 13th, 14th, processor Series 2 (Bartlett Lake) gen)
- Intel Pentium / Celeron procesor series
- Socket LGA 1700, Max. 65 W TDP
Chipset:
- K3836-R: Intel® R680E
Paměť:
- 2x SO-DIMM DDR5 4800/5600MHz, Dual Channel unbuffered, paměť až 96GB, možnost ECC
Vlastnosti:
- PCI Express x16 (Gen5 kompatibilní)
- 1x Intel® GbE LAN, 1x 2.5GbE incl. Teaming and TSN, Intel® UHD Graphics (7xx driven by Xe architecture)
- 4x DisplayPort V1.4a up to 8K; 1x eDP V1.4b @4K; 1x Dual Channel LVDS
- HD Audio onboard
- Intel integrované TPM V2.0
- 8 Bit GPIO; 4x COM port (incl. 1x RS-322/422/485 support)
- 7x USB 2.0, 6x USB 3.2 Gen2
- 4x SATA 6G/s incl. RAID podpora & M.2 Key-M (PCIe/NVME SSD moduly 2242 or 2280) & M.2 Key-E (WLAN, Bluetooth moduly, PCIe + USB)
- Podpora Intel iAMT and Intel Time Coordinated Computing (TCC)
- BIOS-POST/-Boot & OS – HW Watchdog onboard
- cTDP – Lehké a flexibilní snížení CPU TDP
- Kombinované napájení ATX Standard PSU (24-pin + 4-pin) nebo Single 12V DC-in
Využití:
- IPC
- Robotika, automatizace
- Lékařství

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.




