
K3841-Q µATX Kontron
Katalogové číslo: F5110-V193
K3841-Q je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o µATX základní desku s CPU Intel Alder Lake Q670E nebo CPU Series 2 (Bartlett Lake). Využití: Vision, Building automation
microATX, Intel Q670E
LGA1700 12/13th/14th/Series 2 (Bartlett Lake) gen.
DDR5 4800
Industrial series
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | ATX 24pin |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 244 x 244mm |
| Market | Průmyslový motherboard |
| Form Factor | microATX |
| Power Input | ATX (Multirail) plus 8-pin socket (12 V for CPU) |
| Processor | Intel® 12/13/14th/Series 2 (Bartlett Lake) Gen Core™ i9/i7/i5/i3, Intel Pentium®/Celeron® Processor Series |
| PCIe/mPCIe/PCI | PCI Express® x16 (Gen5 @ CPU, Gen4 @ PCH), 2x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe/NVME SSD modules), incl. NVME RAID support, M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, incl. CNVi support) |
| LAN/USB/COM | 4 x COM ports, 3x USB 3.2 Gen 2, 6x USB 3.2 Gen1, 2x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen2 stick socket, 1x USB 2.0 stick socket |
| Rozměry | 243.8 x 243.8 mm |
| Provozní teplota | 0 ~ +60°C |
| Typ paměti | UDIMM |
| DDR | DDR5-4800 |
Paměť:
- DDR5-4800 Memory
- 4 DIMM sockets, up to 128GB
Vlastnosti:
- Intel® 12/13th/14th/Series 2 (Bartlett Lake) Gen Core™ i9/i7/i5/i3, Intel Pentium®/Celeron® Processor Series
- Socket LGA1700, max 125W TDP
- cTDP – Easy & flexible reduction of CPU TDP
- Supporting selected Intel® vPro® Essentials features and Intel® Time Coordinated Computing (TCC)
- PCI Express® x16 (Gen5 @ CPU, Gen4 @ PCH)
- 1x Intel® GbE LAN, 2x 2.5GbE incl. Teaming and TSN
- Intel® UHD Graphics 7xx driven by Xe Architecture
- 4x DisplayPort V1.4a @4k
- Intel® High Definition 5.1 Audio; Intel® integrated TPM V2.0
- 8 Bit GPIO; 4 x COM ports
- 3x USB 3.2 Gen 2, 6x USB 3.2 Gen1, 2x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen2 stick socket, 1x USB 2.0 stick socket
- 4x SATA 6G incl. RAID support
- 2x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe/NVME SSD modules), incl. NVME RAID support
- M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, incl. CNVi support)
- BIOS-POST/-Boot & OS – HW Watchdog onboard
Využití:
- Medical Equipment, Building Automation, Video, Industrial Automation, Vision

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.






