
K3881-C µATX Kontron
Katalogové číslo: F5110-V261
K3881-C je serverová průmyslová deska od společností Kontron. Jedná se o microATX formát s podporou Intel Xeon, Pentium procesorů.
- µATX, C266 Chipset
- LGA 1700, max 95W TDP
- DDR5 UDIMM, až 128GB, ECC
- Průmyslová serverová deska
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | ATX 8pin, ATX 24pin |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 244 x 244mm |
| Market | Sever motherboard |
| Form Factor | µATX |
| Power Input | µATX (Multirail) 24- pin plus 8-pin socket (12V for CPU) |
| Processor | Intel® Xeon, Pentium processor |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x16 Gen5, biffurication support + 1x PCIe x1 + 1x PCIe x4, 2x Key-M + 1x Key-B + 1x Key-E |
| LAN/USB/COM | 4x USB 3.2 Gen1 (2x optional), 2x USB 3.2 Gen2, 1x RS232 (rear I/O, DB9 connector) |
| Rozhraní | 4x SATA III Interface (up to 6GBit/s) |
| Rozměry | 243.8 x 243.8 mm |
| Provozní teplota | 0 ~ +60°C |
| Typ paměti | up to 128GB, ECC support |
| DDR | DDR5-5600MHz |
Procesor:
- Intel® XEON® 6300 series Processors
- Intel® XEON® E-2400 series Processors
- Pentium® Gold G7400T / G7400 processors
- Intel C266 Chipset, Socket LGA1700, max 95W TDP
Paměť:
- 4x UDIMM DDR5 5600 MHz, až 128 GB,
- Podpora ECC
Vlastnosti:
- 1 DisplayPort 1.1a, ASPEED AS2600 Video Graphic Adapter2
- 4x USB 3.2 Gen1 (2x optional), 2x USB 3.2 Gen2, 1x RS232 (rear I/O, DB9 connector)
- 4x SATA III Interface (up to 6GBit/s), NCQ, AHCI, Intel VROC SATA RAID 0/1/5/10
- 1x M.2 2230/2280/22110 (Key-M ,PCIe x4 Gen4/NVMe)
- 1x M.2 2280/22110 (Key-M ,PCIe x4 Gen4/NVMe)
- 1x M.2 3052/2260/2280 (Key-B, PCIe x1 Gen4 USB 3.2 Gen1)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, PCIe)
- 1x PCIe x16 lanes Gen5, biffurication support + 1x PCIe x1 Gen4 (open slot) + 1x PCIe x4 Gen4 (mechanical x16)
- TPM V2.0 onboard
- Linux-64, Windows Server 2022 + 2025
- Provozní teplota: 0 °C - 60 °C
Využití:
Sever, AI computing

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.






