
K3921-H6 mSTX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V245
K3921-H6 je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o mSTX základní desku s CPU Intel Alder Lake i3-N305 Využití:Kiosky, digital signage, HMI
mini-STX, Alder Lake i3 N305
DDR5-4800MHz
Industrial Series
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort, eDP |
| SATA | 1x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 12V, DC 19-28V, DC-in via USB-C 20V |
| Provozní teplota | 0~50℃ |
| Rozměry (D x Š x V) | 140 x 148mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniSTX |
| Power Input | DualRange internal/external DC input (12V / 19-28V) PowerDelivery Sink Mode (20V DC-In via USB-C) |
| Processor | Intel Alder Lake N SoC Series, H6: Intel® Core™ i3 N305 (8C/15W) SoC |
| LAN/USB/COM | 3x USB 2.0, 3x USB 3.2 Gen1, 2x USB 3.2 Gen2, 1x USB 3.2Gen1 (Front Type-C) with DP Alt mode |
| Rozhraní | 1x SATA 6G 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1' Gen3/NVMe SSD + SATA SSD) 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi support only) |
| Rozměry | 140x148 mm |
| Provozní teplota | 0-50 °C |
| Typ paměti | DDR5 4800MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel Alder Lake N SoC Series
- H6: Intel® Core™ i3 N305 (8C/15W) SoC
Grafické rozhraní:
- Intel® UHD Graphics driven by Intel® Xe with up to 24 execution units (EUs)
- Až 3x DPP V1.4a (s max. 4K rozlišením)
- 1x Embedded DP (eDP V1.4b s max. 4K rozlišením)
Paměť:
- DDR5 4800 SDRAM
- 1x SO DIMM socket, s max. 32 GByte memory, non-ECC
Vlastnosti:
- HD Audio onboard
- 3x USB 2.0, 3x USB 3.2 Gen1, 2x USB 3.2 Gen2, 1x USB 3.2Gen1 (Front Type-C) with DP Alt mode
- 1x Realtek GbE LAN
- 1x SATA 6G
- 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1' Gen3/NVMe SSD + SATA SSD)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi support only)
- Intel® integrated iTPM V2.0
- DualRange internal/external DC input (12V / 19-28V), PowerDelivery Sink Mode (20V DC-In via USB-C)
- 1x RS-232 support onboard
Využití:
- Kiosky, Thin client,...
- Navrženo pro non-stop 24/7 používání, s rozsahem pracovní teploty do 50°C
Recommended accessories:

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.




