
K3931-N4 mITX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V214
K3931-N4 je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o mITX základní desku s CPU Intel Alder Lake N200. Využití: Casino gaming, Industrial PCs.
mini-ITX, Alder Lake N200
Intel® Processor N200 (4C/6W) SoC
DDR5-4800
Industrial Series
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 8-34V |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | 8-34V |
| Processor | Intel® Alder Lake N SoC Series, N2: Intel® Processor N97 (4C/12W) SoC |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x4 (1 lane, Gen3, open slot) |
| LAN/USB/COM | 3x USB 2.0, 4x USB 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen2, 1x Realtek GbE LAN, 1x 2,5GbE |
| Rozhraní | 1x SATA 6G 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1 Gen3/NVMe SSD modules) 1x M.2 2242/80 (Key-B, PCIe x1 Gen3/SATA SSD modules) 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi support only) |
| Rozměry | 170x170mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | DDR5 4800MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel Alder Lake N SoC Series
- N4: procesor Intel N200 (4C/6W) SoC
Grafické rozhraní:
- Grafika Intel® UHD Graphics s technologií Intel® Xe a až 32 výkonnými jednotkami (EU)
- Až 3x DPP V1.4a (rozlišení až 4K)
- 1x vestavěný DP (eDP V1.4b s rozlišením až 4K)
- 1x dvoukanálový 24bitový LVDS
Paměť:
- DDR5 4800 SDRAM
- 1x SO DIMM slot, až 32 GB, bez ECC
Vlastnosti:
- 8 Bit GPIO a HD audio na desce
- 3x USB 2.0, 4x USB 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen2
- 2x SATA III
- 1x Realtek GbE LAN, 1x 2,5GbE vč. Teamingu
- 1x SATA 6G
- 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x1 Gen3/NVMe SSD moduly)
- 1x M.2 2242/80 (Key-B, PCIe x1 Gen3/SATA SSD moduly)
- 1x M.2 2230 (Key-E, moduly WLAN/Bluetooth, pouze podpora CNVi)
- Integrovaný modul Intel® iTPM V2.0
- Integrovaný HW Watchdog
- 4x integrovaná podpora RS-232 (1x vč. RS 485/422) + 1x ccTalk
- Široký rozsah interního/externího DC vstupu (8 V - 34 V)
Využití:
- Casino gaming, displeje pro zdravotnická zařízení, průmyslové počítače
- Navrženo pro nepřetržité použití 24/7, s rozšířeným teplotním rozsahem až do 60 °C

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.




