
K4021-U5 mSTX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V255
K4021-U5 je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o mSTX základní desku s CPU Intel Core Ultra. Využití: Kiosky, digital signage, HMI, Ai
mini-STX, Meteor Lake U
Intel® Core Ultra Processor
DDR5-5600
Industrial Series
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 9-24V |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 140 x 148mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniSTX |
| Power Input | internal/external DC input (9-24V) PowerDelivery Sink Mode (20V DC-In via USB-C) |
| Processor | Intel® Meteor Lake, Core Ultra 7 |
| LAN/USB/COM | 4x USB 3.2 Gen2, 1x USB Type-C with DP Alt mode, 1x USB Type-C with Thunderbolt 4 / USB4 Support |
| Rozhraní | 2x SATA 6G, 2x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x4 Gen4), 1x M.2 2242 (Key-B, PCIe, USB 2), 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi , USB2) |
| Rozměry | 140x148 mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | DDR5 5600MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel Meteor Lake
- Intel. Core™ Ultra 7 155U, TDP 15W
Grafické rozhraní:
- Intel. Graphics driven by Intel. Xe with up to 8 Xe-cores
- Až 3x DPP V1.4a (s max. 8K rozlišením)
- 1x Embedded DP (eDP V1.4b s max. 5K rozlišením)
- 1x Dual-Channel 24bit LVDS
Paměť:
- DDR5 5600 SDRAM
- 2x SO DIMM socket, s max. 96 GByte memory, non-ECC
Vlastnosti:
- 8 Bit GPIO & HD Audio onboard
- 4x USB 3.2 Gen2, 1x USB Type-C with DP Alt mode, 1x USB Type-C with Thunderbolt 4 / USB4 Support
- 1x Realtek GbE LAN, 1x 5GbE iAMT
- 2x SATA 6G
- 1x M.2 2230/42/80 (Key-M, PCIe x4 Gen4), 1x M.2 2230/42 (Key-M, PCIe x4 Gen4)
- 1x M.2 2242 (Key-B, PCIe, USB 2)
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, CNVi, USB)
- Intel® integrated iTPM V2.0
- internal/external DC input (9-24V), PowerDelivery Sink Mode (20V DC-In via USB-C)
- HW Watchdog onboard
- 2x RS-232 support onboard
Využití:
- Kiosky, Digital Signage, HMI, AI
- Navrženo pro non-stop 24/7 používání, s rožšířeným rozsahem pracovní teploty do 60°C

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.
