
K4031-H7 mITX Kontron
Katalogové číslo: F5120-V235
K4031-H7 je průmyslová základní deska od společnosti Kontron. Jedná se o mITX základní desku s Intel Core Ultra 7. Využití: AI aplikace, casino gaming, průmyslová automatizace, digitální zobrazování, medicínské systémy.
mini-ITX, Intel® Core™Processor Meteor Lake H
Intel® Core™ Ultra 7 155H SoC
Intel® NPU integrated (up to 11 TOPS) , Intel® GNA 3.5
DDR5-5600
Industrial Series
Parametry produktu
| Výrobce | KONTRON |
|---|---|
| Video výstup | DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 8-34V |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | miniITX |
| Power Input | 8-34V, PD Input via USB-C 28V |
| Processor | Intel® Meteor Lake H SoC Series, H7: Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe x8 (8 lane, Gen5, open slot for x16 card support) |
| LAN/USB/COM | 4x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen1, 5x USB 3.2 Gen2, 1xUSB-C TB4, 1x Intel® 1GbE LAN, 1x Realtek 5GbE incl. Teaming |
| Rozhraní | 2x SATA 6G 1x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe x4 Gen4/NVMe SSD modules) 1x M.2 2230/2242/3052 (Key-B, PCIe x2/USB2 /5G module) Nano SIM socket for 5G module 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, PCIe/USB/CNVio) |
| Rozměry | 170x170mm |
| Provozní teplota | 0-60 °C |
| Typ paměti | DDR5 5600MHz |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel Meteor Lake H SoC Series
- H7: Intel® Core™ Ultra 7 155H
Grafické rozhraní:
- Intel® Arc™ GPU with up to eight Xe-cores (up to 128 graphics execution units)
- 1x TB4/USB4® (DP2.1 up to UHBR20 8K)
- 3x DP V1.4a up to 8K
- 1x USB-C with DPoC via header (USB Key-A)
- 1x eDP V1.4b up to 5K, 1x Dual-Channel 24bit LVDS
Paměť:
- DDR5 5600 SDRAM
- 2x SO DIMM socket, up to 96 GByte memory, non-ECC
Vlastnosti:
- 8 Bit GPIO & HD Audio onboard
- 4x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen2, 1x USB 4
- 2x SATA III
- 1x Intel® 1GbE LAN, 1x Realtek 5GbE incl. Teaming
- 2x SATA 6G
- 2x M.2 2230/2242/2280 (Key-M, PCIe x4/Gen4/NVMe SSD modules)
- 1x M.2 2230/2242/3052 (Key-B PCIe x2/USB2 /5G module)
- Nano SIM socket for 5G module
- 1x M.2 2230 (Key-E, WLAN/Bluetooth modules, PCIe/USB/CNVio)
- 1x PCIe x8 (8 lanes, Gen5, open slot for x16 card support)
- Intel® integrated iTPM V2.0
- WideRange internal/external DC Input (8V - 34V)
- HW Watchdog onboard
- 2x RS-232 support onboard
Využití:
- AI aplikace, casino gaming, průmyslová automatizace, digitální zobrazování, medicínské systémy
- Navržen pro nepřetržitý provoz (24/7), s rozšířeným teplotním rozsahem až do 60 °C.

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.




