
MA20-Q6700 Series
Katalogové číslo: MA20-Q6700_S.DUPLICATE
MA20-Q6700 je průmyslová základní deska od společnosti Jetway. Jedná se o ATX základní desku s CPU Intel Alder Lake Q670E. Využití: Průmyslová automatizace
ATX, Intel Q670E
LGA1700 12/13th gen.
DDR5 5600MHz 128GB
Industrial Series
Parametry produktu
| Výrobce | JETWAY |
|---|---|
| Video výstup | VGA, HDMI, DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | ATX 8pin, ATX 24pin |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 305 x 244mm |
| Market | Industrial mainboard |
| Form Factor | ATX |
| Power Input | ATX PWR (8+24 pin), AT/ATX Supported |
| Processor | 12/13th Generation Intel® Core™ i9/i7/i5/i3/Pentium |
| PCIe/mPCIe/PCI | 2x PCIe Gen.4 x16 (for 1xPCIe x16 or 2xPCIe x8), 2x PCIe Gen.4 x4, 2x PCIe Gen.3 x1, 1x PCI, 4x M.2 slots (2x M-key, 1x E-key, 1x B-key) |
| LAN/USB/COM | 1x Intel® i225-LM 2.5GbE, 2x Intel® i225-V 2.5GbE, 7x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0, 6x COM (COM1/2 support RS232/422/485) |
| Rozhraní | 4x SATAIII (6Gb/s) support RAID 0,1,5,10 |
| Rozměry | 305 x 244 mm |
| Provozní teplota | 0 ~ +60°C |
| Typ paměti | UDIMM |
| DDR | DDR5-4800 |
Procesor:
- Intel® 13th/12th LGA1700 Socket Core i9/i7/i5/i3/Pentium processor (Max. 125W TDPs under 240A)
- Intel® Q670E Chipset
Paměť:
- 4 UDIMM Sockets DDR5-5600
- 13th CPU support 4x Dual CH non-ECC DDR5 5600MHz UDIMM up to 128GB
- 12th CPU support 4x Dual CH non-ECC DDR5 4800MHz UDIMM up to 128GB
Vlastnosti:
- 3x 10/100/1000/ 2500 Base-TX Ethernet Ports
- 1x HDMI, 1* DP, 1* VGA
- 6x COM (COM1/2 support RS232/422/485)
- 7x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0
- 2x PCIe Gen.4 x16 (for 1xPCIe x16 or 2xPCIe x8),
- 2x PCIe Gen.4 x4, 2x PCIe Gen.3 x1, 1x PCI
- 4x M.2 slots (2x M-key, 1x E-key, 1x B-key)
- 4x SATAIII (6Gb/s) support RAID 0,1,5,10
- Podporuje JetBIOS SW nástroj pro zálohování a JetBIOS HW obnovovací nástroj pro BIOS obnovení
- Podpora Onboard TPM2.0 (pouze MA20-Q6702)
- Podpora 3 nezávislých monitorů
Využití:
- Digital signage, Industrial PC, Edge computing, Factory Automation, Digital security

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.