
MI215Q6700 Series
Katalogové číslo: MI215Q6700_Series
MI215Q6700 je průmyslová základní deska od společnosti Jetway. Jedná se o Thin mITX základní desku se socketem LGA 1700.
Využití: Digital signage
12th / 13th / 14th Intel® core i9 / i7 / i5 / i3, Celeron &Pentium® LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP)
2x DDR5 4800MHz SO-DIMM up to 96GB
Operating temp.: 0°C ~ 60°C
Parametry produktu
| Výrobce | JETWAY |
|---|---|
| Video výstup | HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 12-36V |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | Thin mini-ITX |
| Power Input | 12V~36V DC-in |
| Processor | 12th / 13th / 14th Intel® core i9 / i7 / i5 / i3, Celeron &Pentium® LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP) |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x M.2 M-key 2242, 1x M.2 M-key 2280, 1xM.2 B-key 3042/3052, 1x M.2 E-key, 2230, 1x PCIe Gen4 x16 |
| LAN/USB/COM | 4x USB3.2 (Gen.2), 2x USB3.2(Gen.1), 4x USB2.0 |
| Rozhraní | 2x SATAIII (6Gb/s) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | 0~60°C |
| Typ paměti | 2x DDR5 4800MHz SO-DIMM up to 96GB |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel® 12th/13th/14th LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP)
- AMI Flash ROM BIOS
Model:
- MI215Q6700
- MI215Q6702 (TPM2.0)
Paměť:
- 2x DDR5 4800Mhz SO-DIMM up to 96GB
Vlastnosti:
- 2* DP1.4a (Max Resolution: 4096x2304@60Hz), 2* HDMI 2.0b (Max Resolution: 4096x2160@60Hz), 1* LVDS/eDP (Max. Resolution: 1920x1200@60Hz),
- Support Quad Displays
- 1* Intel i225-V 2.5GbE, 1* Intel i225-LM 2.5GbE
- 4* USB3.2 (Gen.2), 2* USB3.2 (Gen.1), 4x USB2.0
- 1* M.2 M-key (2242, SATA/PCIe Gen.4 x4 interface), 1* M.2 M-key (2280, SATA/PCIe Gen.3 x4 interface), 2* SATAIII (6 Gb/s) support RAID 0/1
- 1* M.2 E-key (2230, PCIe x1/USB2.0 interface) support CNVi for Wi-Fi
- 1* M.2 B-key (3042/3052, USB3.1/USB2.0/PCIe x1 interface) support 4G/5G module
- 1* PCIe (Gen.4) x16 support PCIe card up to Max. 70W
- Onboard TPM2.0(Option)
- 12V~36V DC-in, AT/ATX Supported
- Windows 10/11, Linux

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.





