
MI225Q6700 Series
Katalogové číslo: MI225Q6700_S
MI225Q6700 je průmyslová deska od Jetway. mITX základní deska s CPU od Intel s 12/13. Generace, Q670E. Využití: Digitální bezpečnost, Průmyslová automatizace
Mini-ITX Embedded motherboard12th / 13th Intel® core i7 / i5 / i3, Celeron &Pentium® LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP, 180A)
2x DDR5 3200MHz SO-DIMM up to 64GB
4x M.2 and 1x PCIe x16 slot
Operating temp.: -10°C ~ 50°C
Parametry produktu
| Výrobce | JETWAY |
|---|---|
| Video výstup | VGA, HDMI, DisplayPort, LVDS, eDP |
| SATA | 1x, 2x, 3x, 4x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | ATX 4pin, ATX 24pin |
| Provozní teplota | -10~50°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 170 x 170mm |
| Market | Industrial |
| Form Factor | mini-ITX |
| Power Input | ATX PWR (4+24 pin) |
| Processor | Intel® 12th/13th LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP), Intel® Q670E Express Chipset |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe Gen.4 x16 slot, 1x M.2 M-Key (2280, PCIe Gen.3 x4 interface) support NVMe, 1x M.2 M-Key (2242, PCIe Gen.4 x4/SATA interface) support NVMe, 1x M.2 E-Key (2230, USB2.0/PCIe Gen.3 x1 interface) support CNVi, 1x M.2 B-key (3042, PCIe Gen.3 x1/USB |
| LAN/USB/COM | 6x COM (COM1 support RS232/422/485), 6x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0 |
| Rozhraní | 4x SATAIII (6Gb/s) |
| Rozměry | 170 x 170 mm |
| Provozní teplota | -10~50°C |
| Typ paměti | 2x DDR5 4800MHz up to 64GB, non-ECC |
| DDR | SO-DIMM |
Procesor:
- Intel® 12th/13th LGA1700 Socket Processor (Max.65W TDP)
- Intel® Q670E Express Chipset
- AMI 256Mb Flash ROM BIOS
Model:
- MI225Q6700
- MI225Q6702 (onboard TPM2.0)
Paměť:
- 2x Dual CH non-ECC DDR5 4800MHz SDRAM SO-DIMM up to 64GB
Vlastnosti:
- 1x 10/100/1000 Base-TX & 1x 10/100/1000/ 2500 Base-TX Ethernet Ports
- 1x HDMI, 1x DP, 1x VGA, 1x LVDS/eDP
- 6x COM (COM1 support RS232/422/485)
- 6x USB3.2 Gen.2, 2x USB3.2 Gen.1, 3x USB2.0
- 1x PCIe Gen.4 x16 slot, 1x M.2 M-Key (2280) support NVMe, 1x M.2 M-Key (2242) support NVMe, 1x M.2 E-Key (2230) support CNVi, 1x M.2 B-key support 4G module
- 4x SATAIII (6Gb/s) support RAID 0,1,5,10
- Support Onboard TPM2.0 (MI225Q6702 only)
- Windows 10, Windows 11, Linux
Využití:
- Edge Computing, Digital Signage, Factory Automation, Digital Security

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.





