
MM10-Q6700 Series
Katalogové číslo: MM10-Q6700_S
MM10-Q6700 je průmyslová základní deska od společnosti Jetway. Jedná se o µATX základní desku s CPU Intel Alder Lake Q670. Využití: Digital security, Automation
microATX, Intel Q670 chipset
LGA1700 12th / 13th Gen, i9 / i7 / i5 / i3 processor
4x DDR5 4800MHz, up to 128GB memory
Max. 125W (240A) TDPs
Industrial series
Parametry produktu
| Výrobce | JETWAY |
|---|---|
| Video výstup | VGA, HDMI, DisplayPort |
| SATA | 1x, 2x, 3x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | ATX 24pin |
| Provozní teplota | -10~50°C |
| Rozměry (D x Š x V) | 244 x 244mm |
| Market | Industrial motherboard |
| Form Factor | microATX |
| Processor | Intel Q670 chipset, LGA1700 12th / 13th Gen, i9 / i7 / i5 / i3 processor |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x PCIe Gen.5x16 slot, 3x PCIex4 slots, 1x M.2 MKey 2242/2260/2280/22110 (SATA/PCIex4 interface) support NVMe, 1x M.2 E-Key (2230, USB2.0/ PCIex1 interface) support CNVio |
| LAN/USB/COM | 6x COM (COM1 support RS232/422/485), 6x USB3.2 Gen.2, 1x USB3.2 Gen.1, 11x USB2.0 |
| Rozhraní | 3x SATAIII (6Gb/s) support RAID 0, 1 (SATA2 support SATA DOM) |
| Rozměry | 244 x 244mm |
| Provozní teplota | -10 ~ +50°C |
| Typ paměti | UDIMM |
| DDR | DDR5-4800, up to 128GB |
Model:
- MM10-Q6700
- MM10-Q6702 (onboard TPM2.0)
Procesor:
- Intel® 12th/13th LGA1700 Socket Core i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron Processor (Max. 125W TDP, 240A)
- Intel Q670E Express chipset
- AMI 256Mb Flash ROM BIOS
Paměť:
- DDR5-4800 Memory
- 4x UDIMM, up to 128GB
Vlastnosti:
- Intel® 12/13th LGA1700 Socket Processor (Max.125W TDP)
- 2x 10/100/1000 Base-TX & 1x 10/100/1000/ 2500 Base-TX Ethernet Port
- 2x HDMI, 1x DP, 1x VGA
- 6x COM (COM1 support RS232/422/485), 6x USB3.2 Gen.2, 1x USB3.2 Gen.1, 11x USB2.0
- 1x PCIe Gen.5x16 slot, 3x PCIex4 slots, 1x M.2 MKey 2242/2260/2280/22110 (SATA/PCIex4 interface) support NVMe, 1x M.2 E-Key (2230, USB2.0/ PCIex1 interface) support CNVio
- 3x SATAIII (6Gb/s) support RAID 0, 1 (SATA2 support SATA DOM)
- Support onboard TPM 2.0 (MM10-Q6702 only)
- Operating temperature: -10 ~ 50° C
- Size: 244 x 244mm
Využití:
- Building automation, Factory Automation, Public Sector, Digital Security, Surveillance

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.





