
P150CMF3013350-N
Katalogové číslo: P150CMF3013350-N
P150CMF3013350-N je 15" TFT dotykový panelový počítač s pasivním chlazením, od Jetway a je vybaven procesorem Intel® Raptor Lake i5-1335U.
15.0" TFT Panel PC s pasivním chlazením a dotykovým panelem, IP65
Intel® Raptor Lake i5-1335U Turbo 4.6GHz/10C processor
Wide temp -20~60°C
Fanless
Parametry produktu
| Výrobce | JETWAY |
|---|---|
| Video výstup | HDMI, DisplayPort |
| SATA | 1x |
| Podporovaný systém | Linux, Windows |
| Audio | Vstup mikrofonu, Audio výstup |
| Typ úložiště | M.2 SSD PCIe, Key-M, M.2 PCIe, Key-B, M.2 PCIe, Key-E |
| Vstupní napětí | DC 12-36V |
| Provozní teplota | -20°C~60°C |
| Market | Industrial |
| Power Input | AC version: 100~240V AC-DC 60W power adapter / DC version: 9~36VDC with over current protection fuse |
| Processor | Intel® Raptor Lake i5-1335U Turbo 4.6GHz/10C processor |
| PCIe/mPCIe/PCI | 1x M.2 M key (2242/2280, PCI-Ex4 interface, Support NVMe) 1x M.2 E key (2230, PCI-Ex1 +USB2.0/CNVi Interface) for WIFI/BT 1* M.2 B key (3042/3052, USB3.2/2.0 Interface) for 4G/5G Module |
| LAN/USB/COM | 3x USB3.2 (Gen.2) +2x USB2.0 + 1x TYPE C(USB3.2-Gen.2 + DP) |
| Rozměry | 367.4x291.4x72.5mm |
| Provozní teplota | -10 ~ +60°C |
| Typ paměti | 2* DDR5 SO-DIMM (Max 64GB) |
| DDR | SO-DIMM |
LCD panel:
- 15.0” TFT LCD s LED podsvícením, 1024x768@60Hz
- kontrast 1000:1
- pozorovací úhel 178°/178°
- DOTYKOVÉ SKLO - Active range 364.0x288.02mm
Procesor:
- Intel® Raptor Lake i5-1335U Turbo 4.6GHz/10C processor
Paměť:
- 2* DDR5 SO-DIMM (Max 64GB)
Vlastnosti:
- 1x 2.5" SATA HDD
- 1x M.2 M key (2242/2280, PCI-Ex4 interface, Support NVMe)
- 1x M.2 E key (2230, PCI-Ex1 +USB2.0/CNVi Interface) for WIFI/BT
- 1* M.2 B key (3042/3052, USB3.2/2.0 Interface) for 4G/5G Module
- 1* Nano SIM Card socket
- 3x USB3.2 (Gen.2) +2x USB2.0 + 1x TYPE C(USB3.2-Gen.2 + DP)
- 2x RS232/422/485, 2x RS232
- 2x HDMI2.0b + 2*DP1.4
- 2x RJ45(Intel® I226-LM + I226-V 2.5GbE)
- 1x Audio Jack(Line-out + MIC)
- 1x 12~36V DC-in Locking Jack
- Size: 367.4x291.4x72.5mm
- AC version: 100~240V AC-DC 60W power adapter nebo DC version: 12~36V DC with over current protection fuse

Proč EMKO IPC?

Česká zakázková výroba
Výroba probíhá přímo u nás, nedovážíme žádné polovýrobky.

Odolnost konstrukcí
Naše konstrukce jsou navrženy pro bezpečné použití.

Záruka
Poskytujeme dlouhodobou záruku na všechny naše produkty.

Přes 10 000 realizací
Naše realizace najdete po celém světě.
